Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megy a családjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megy a családjával és a család barátaival kirándulni (köztük 5 korabeli fiúval) és én soha sem mehetek velük/hívnak sehova?!

Figyelt kérdés

Nektek ez hogy esne?

Mit tennétek?


2015. máj. 1. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Kihasználnám az alkalmat, és tartanék egy hosszútávú ivászatot haverokkal:D
2015. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Értelek.. Engem sem hívnak soha sehova, de tudom hogy ők mennek...
2015. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a családjának nem vagy valami szimpatikus.

Ha nem így lenne akkor a lányuk barátját csak hívnák nem ?

2015. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem hívtak sehova mikor nagyon szimpatikus voltam nekik és kedveltek....mostanság hogy ez alább adott, még annyira sem.
2015. máj. 1. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ha valahonnan kiközösítenek, akkor onnan jobb ha elmész.

Ne maradj benn egy csicska szerepben!

Valahol várnak rád. Ott a helyed.

2015. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. Az 5# jól mondja.
2015. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a lány hogy hívhatná meg arra a kirándulásra a barátját, amit a SZÜLEI szerveznek? Ez bunkóság, az dönti el hogy ki megy, aki szervezi. Ha a szülők szervezik és nem akarják látni a fiút, akkor ez van, nehogy már a lány emiatt legyen rossz. Arról nem tehet a lány, hogy nem hívják meg a barátját. A lány meg... egyet-kettőt kihagyhatna, ha rendszeres a kirándulás, de nem lehet elvárni, hogy soha ne menjen el, mert a barátját nem hívják el.


Nekem ez rosszul esne, és rákérdeznék a lánynál, hogy miért nem hívnak soha? Megmondanám, hogy szívesen elmennék velük néha - természetesen saját kontóra, ha van rá lehetőség.

2015. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én kifizetném a részem, természetesen.

Egyszerűen mégse hívnak. Barátnőm annyit mond hogy nem jöhetsz. Ennyi...

2015. máj. 1. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezted, hogy miért nem mehetsz? Próbáld meg kideríteni az okát! Biztos a szülők miatt...

Ha ez így van, nem tehetsz semmit. Max annyit, hogy próbálsza szülőkkel jobb viszonyt kialakítani, és egy idő után megenyhülnek talán, akkor lehet hogy elhívhat a barátnőd.

2015. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ő azzal magyarázza hogy azért nem, mert 15 éves, és hogy képzelem hogy megy vele a 19 éves pasija is. Együtt alvásról vagy hasonlóról szó nem esett...csak hogy együtt lehessünk pár napig.
2015. máj. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!