Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdemlek meg én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlek meg én is egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem volt senkim, és ráadásul olyan lúzer vagyok hogy még szűz is vagyok. Egyik pasimmal se feküdtem le mert csak 1-2 hónapig jártunk. Na meg persze most is nézhetem a sok boldog párt Facebookon akik olyan nagy örömmel rakják felfele magukról a májuskosaras képeket. Pedig nem hiszem hogy olyan rossz ember lennék hogy ne érdemelnék vagy egy normális párkapcsolatot. Vagy mégis? Egy senki vagyok minden ember szemében, nincsenek barátaim sem. Még is kit érdekelne egy nyomi, senki, kis csendes idióta lány? Pedig külsőre nem is vagyok csúnya, de csendes, semmit érő, jelentéktelen ember vagyok. Bárcsak meghalnék a kutyának se hiányoznék. L/23
2015. máj. 1. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Átérzem amit leírtál :/ Csak nekem még annyi hogy egy kapcsolatom sem volt.. Én is egy lúzer vagyok
2015. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek amiket mondasz kifelé is sugárzódnak, az emberek pedig még barátként sem szeretnek olyan emberrel huzamosabb időt eltölteni, aki mártírkodik, hogy jajénsenkivagyok. Mi lenne, ha nyitnál a világ felé úgy általánosságban? Kezdj bele egy hobbiba, ott megismerkedhetsz új emberekkel. A kezdet lehet nehéz, de ha nem csinálod, akkor bizony jól mondtad: a kapcsolatot nem érdem alapján osztják, hanem aszerint, hogy teszel-e érte. Ami lehet csak annyi, hogy néhanapján kimozdulsz. Hogyan másképp lehetne kapcsolatod? Nem fog senki kopogtatni az ajtódon, mert ha nem mozdulsz aehová, akkor nem is tudják, hol kell téged keresni.
2015. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
54%

És miért gondolod,hogy a párkapcsolatok és a szexuális együttlétek alapján lehet felmérni egy ember értékét?

Te ez alapján szoktál másokat megítélni?

2015. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, és ne legyél bús, lesz olyan ember aki a csillagokat is lehozza neked.
2015. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ők sem olyan boldogok. Hajlamosak az emberek a képeken meg a barátaik, ismerőseik előtt nem az őszinte, hanem a vidámabb arcukat mutatni.


Talán neked pont azért nincs boldog életed, mert ilyennek tartod magad. Ha egy kicsit sikerülne kinyílnod és emberek közé kerülnöd, nem elzárkózni tőlük, akkor neked is jobb jutna.

2015. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia Kánten vagyok Montázsiból!
2015. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lilianka-anka válasza:
szegényke hűlye vagy ?!az nem szégyen hogy szűz vagy ez inkább tiszteletre méltó !Lehetséges hogy igen rossz a természeted de valaki biztos megszeret a fiúk a vidám lányokat szokták megkedvelni. Azokat kedvelik akik szeretik az életüket nem pedig ilyeneket írogatnak...
2015. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha van kedved ismerkedhetünk.

Nem zárkózom el az itteni ismerkedés elől sem.

Aztán ha a közelben laksz bármi alakulhat, ne add fel!

24F

2015. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad!Ez a legrosszabb.Légy nyitott,ismerkedj,barátkozz,aztán majd kialakul minden.Ne görcsölj rá,légy magabiztos.És legyen egy elképzelésed,hogy milyen párt szeretnél magadnak.
2015. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem se voltak rendes barátaim, csak ismerőseim. Az egyikkel sikerült kicsit jobb kapcsolatot kialakítani, mint a többiekkel - így meghívott szilveszterezni, ahol találkoztam a jelenlegi barátommal. Mióta együtt vagyunk, másik két ismerősömmel szorosabb lett a kapcsolatom, mondhatni barátok lettünk. A barátom sose nézett rám furcsán azért mert nekem nem voltak barátaim, inkább támogatott hogy próbáljak ismerkedni meg beszélgetni másokkal és menni fog. Szóval van remény neked is, egyszerűen nem olyan közegben mozogsz. Persze neked is tenned kellene a barátokért, nekem is "úgy kezdődött" hogy mindig írtam nekik hívtam őket, tanácsot kértem tőlük.

Neked is ezeket tudom javasolni! Sok sikert!

2015. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!