Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a párkapcsolati problémák megoldásáról?

Figyelt kérdés
Miért jobb a kifogásokat keresni mint a megoldásokat?
2015. máj. 1. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a kifogások "ingyen" vannak, a megoldásokhoz pedig sokat kell dolgozni, és mindkét félnek őszintén le kell ásnia a dolgok mélyére, ami adott esetben elég fájdalmas lehet.
2015. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az emberi lustaság.
2015. máj. 1. 23:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lustaság. Aki kifogásokat keres,az nem akarja menteni a kapcsolatot,csak gyáva kimondani,hogy bocs,nem kellesz már.
2015. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen igaz. Nagyon sok ember akar komolyan dolgokat, megmenteni a kapcsolatát, lefogyni, találni egy jobb munkahelyet... de majd holnap vág bele. Az nem kerül semmibe, ha vár még egy napot, és mivel a még egy nap már évek óta tart, így elkezdődik az önfelmentés, ma nem megyek edzeni, mert esik az eső, ma nem keresek állást, mert fáj a fejem, ma nem ülök le a barátnőmmel/barátommal átbeszélni a dolgokat, mert úgyis hisztizne, és egyébként is csak ő a hibás, nehogy már végig kelljen gondolnom komolyan, hogy velem mi a gond, és isten őrizz, hogy elkezdjek tenni valamit...


a téma változik csak, a kifogások mindig ugyanazok

2015. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ez teljesen igaz. Könnyebb rávágni hogy vége, mint kicsit változni. A változás mondjuk nem minden esetben jó, mert akkor már nem önmaga az ember de ilyen esetben, hogy fogyás stb. az teljesne más.
2015. máj. 1. 23:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: én mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy ha változnék, akkor mit veszítenék el magamból, elveszítenék e valamit. Van amikor arra jutok, hogy igen, ezen a téren nem lenne jó változni, mert elveszne belőlem valami ami a részem, ami fontos, amitől én vagyok.


Az eddigi párkapcsolati problémáim 99%-a viszont nem ezekből az alap tulajdonságaimból eredt, hanem olyan dolgokból, amiket nem szívesen ismertem el magamnak sem, de mikor végre szembenéztem velük, akkor rájöttem, hogy jobb lesz, ha megváltozom, nem miatta, hanem magam miatt. Na ez a piszok nehéz dolog, könnyebb helyette valami kifogást keresni, vagy végszükség esetén dobni a csajt...


(4-es)

2015. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazából kár ezen vitázni, mert ezek a dolgok úgysem fognak változni. Leggyorsabb út ez.
2015. máj. 2. 00:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vitázunk, Te kérdeztél, én válaszoltam :)


Bár ha jól látom a kérdésed egy kicsit költői, mert magad is tudod rá a választ.

2015. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint a vitát nem rád értettem, rosszul fogalmaztam, boccs. :) Úgy általánosságban gondoltam, hogy kár ezen végülis gondolkodni, mert úgyis ez lesz a legjobb út mindíg. Csak kicsit azért zavaró.
2015. máj. 2. 00:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Megrögzött idealista vagyok, mindig azt gondolom, hogy a világ változhat... de persze igazad van, ez nagyon ritkán következik be ;)
2015. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!