Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati tanács kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanács kéne SOS!? Zöld kéz mindenkinek!

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal, aki nagyon helyes meg aranyos, tökre bírom meg minden, de valahogy mégsem érzem úgy, hogy ő lenne az igazi. Nem tudom, mit tegyek. Nem szeretnék szakítani vele, lehetséges, hogy változzanak az érzéseim? Minden válaszolónak megy a zöld kéz!!

köcce tesák



2015. ápr. 4. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Nyald meg

Erre nyomj zöld kezet

2015. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

megerőszakolni az érzéseket nem lehet

adj egy kis időt magadnak,aztán engedd el ne hülyítsd tovább a srácot

2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kialakulhat meg erzelem szerintem!
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit,ismerd meg jobban,aztán ha nem változik benned semmi,hagyd ott.
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Voltam ilyesmi helyzetben, én is azt hittem, hogy nem változni fog, de nem változott...elmondtam neki az érzéseimet és elbúcsúztunk.
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Persze, h lehet ;) Lehetseges, h megismered, tobbet vagy vele, es beleszeretsz. Persze ne legyel kepmutato
2015. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
milyen idős vagy? és hányadik randi volt ez?
2015. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
zöööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööldkéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééz
2015. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha megismeritek jobban egymást lehet hogy... á nem beszélek mellé: nyomjatok egy menetet.
2015. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igazi nem létezik.
2015. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!