Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges h soha nem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h soha nem fogom elfelejteni az első igazi szerelmemet?

Figyelt kérdés
1.5 évig húzta az agyam.. naon szerettem, leéltem volna vele az életem:( most van bnője... m1 az a lényeg h tudom h soha nem lesz az enyém:( de el fogom valaha felejteni? a pasik jönnek-mennek körülöttem, szal a pasizós téma nem jó..(h mennyek pasizzak izé izé.., mert folyamatosan azt csinálom. lassan már szégyenlem h 18 évesen még itt járok mint egy 15-16 éves:S) sikerülni fog valaha elfelejtenem?
2008. aug. 28. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És iszonyat rossz látni a bnőjével h mien boldogok:'(
2008. aug. 28. 20:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel sikerül! Persze mindig emlékezni fogsz rá, mert az ember az első igazi szerelmét sosem felejti el! De várd ki, majd jön egy srác aki ugyanígy el fogja csavarni a fejed! És ne szégyeld, hogy nincs barátod vagy esetleg sokára lesz! Mindenképpen várd ki azt aki megdobogtatja a szíved, mert azok a pasik, akikbe nem vagy szerelmes, nem fogják tudni elfelejtetni!
2008. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj!en is igy voltam ,csak nalam az volt a helyzet ,hogy a baratom meg megis csalt ,meg folyton megsertett ,szenvedtem mellette 2 evig...aztan neki is lett baratnoje es nekem is ugy tunt ,hogy boldogak ,es annyira szenvedtem...1 evig nem volt senkim ,mert nem akartam azert lenni valakivel ,hogy lassak masok ,hogy tultettem magam rajta...szinte padlon voltam...es egyszer jott egy srac ,es habar sosem hittem volna ujbol szerelmes lettem...es most egyutt vagyunk es minden oke.hidd el ,hogy az ido sok mindent megold,es te is majd ujra szeretni fogsz!100% csak NE add fel kerlek!soha!:)
2008. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De volt azóta barátom is akit szerettem de hamar kidobott:'( egy hónap után... szerettem de nem annyira mint az elsőt. Én megpróbáltam de mindig kidobnak:( Csak a szexre mennek nálam:(:(
2008. aug. 28. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
hát,nekem van 1 barátom..14 évesen ismertem meg,akkor ő21 volt.édesanyámnak nem tetszett a korkülönbség...mind1is,a lényeg az h.eltiltott minket 1mástól...nem tudtunk szakitani..tartottuk a kapcsolatot,minden hónapban taliztunk titokban..az a lényeg h.nem tudtunk elfelejteni1mást.és ujra együtt lehetünk,én nem tudnék nélküle lenni soha,pasizni ujra...nem menne.na szóval ebből csak azt akarom kihozni,hogy szerintem az elsőt sose lehet elfelejteni.talán jön valaki más,akibe szerelmes leszel,elvesz majd,gyerekek lesznek..:)az első szerelem pedig megmarad szép emléknek..vagy talán vissza mész hozzá te is?sajna iylen helyzetben nem nagyon lehet mit tenni..:(nyugi,és kitartás tényleg:)
2008. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jaj en is ugyanigy vagyok 22 evesen nalam ket eve van ez, en azota sem tudok massal lenni, en nem voltam a baratnoje sosem voltam az ove de nem tudnek mase sem lenni, ugy erzem ha az ove nem lehetek nincs is miert eljek.

Az tenyleg nem jo tanacs, hogy menjek szorakozzak, pasizzak mert en mindent megprobaltam es nem megy, semmi nem segit. Barhol legyek barkivel mindig ragondolok, mindent megtennek erte.

Senki sem ert meg engem hogy neha annyira faj, hogy erzem brlehalok.

2008. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, el lehet felejteni. Csak nem megy mindenkinek egyfomán könnyen. De az idő minden sebet begyógyít, és még plasztikai műtétet sem végez. ;) Nekem a sport segített túltenni magam egy hasonló helyzeten, előtte soha sem sportoltam, és az nagyon lekötött. Egy próbát megér, nem? Ha kipróbálod, csapatjátékot javaslok. :)
2008. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lovagolok sok éve...:)
2008. aug. 29. 08:26
 9/12 anonim ***** válasza:

szexre mennek?irtad fenebb...ejj te lany mintha magamat latnam par eve...nalam is ez volt a helyzet ,megismerkedtem pasikkal ,megtetszedtek es aztan meg csak agyba akartak bujni velem ,persze en ellenkeztem es nem engedtem!!

nezz korul az ismeroseid ,barataid kozul.nincs valaki aki tetszene?akit evek ota ismersz es nem kozombos szamodra...nekem egy olyan srac volt a megmentom akit evek ota ismertem es mindigis tobbet ereztunk egymas irant mint baratsag csak en nem adtam nagy jelentoseget neki ,mert tulsagosan elvoltam foglalva a szenvedessel...szoval nezz korul es hatha talalsz te is magadnak valakit!sok sikert!

2008. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kaposvári vagy? :)
2008. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!