Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretném hogy lejöjjön hozzánk?

Figyelt kérdés

Egyáltalan nincs szép házunk, és nem is olyanok a körülmények, hogy el tudna akár egy éjszakát is tölteni. Vagy egy délutánt. Anyám miatt eléggé nomád életmódot folytatunk.. Szóval..

Egy kapcsolatban "kötelező" az, hogy mindkét fél legyen egymásnál?

Segítsetek légyszi.

Előre is köszi!


2015. máj. 2. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte Vele! Mondd meg neki, hogy egy kicsit furcsák az őseid és nem szeretnéd, rögtön bedobni a "mélyvízbe".

Én majdnem két évig nem találkoztam a párom szüleivel.

2015. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Ment a plusz.
2015. máj. 2. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szeret nem fog törődni a házaddal mert nem azért választott hanem gondolom magad miatt
2015. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hozom fel hozzánk a barátomat mert magát a házat szégyellem. Én megmondtam neki, hogy mi az oka annak hogy nem töltünk itt szinte semmi időt
2015. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm!
2015. máj. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!