Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar átjönni hozzánk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar átjönni hozzánk a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, 3 éve vagyunk együtt, és ha fura ha nem, eddig nem jöhetett át, ezért csak náluk voltunk.(Nálunk van egy kis családi gond, Anyukám depressziós, alkoholista, had ne részletezzem, ha nagyon muszáj leírom, de erre nem akarok kitérni). Nos, a barátom ezt tudomásul vette. Most viszont úgy néz ki, hogy januártól megoldódik a baj, és jöhet hozzánk. Én már nagyon várom, de akárhányszor felvetem neki, elutasítja...Műrmint mondja, hogy majd visszatérünk rá, meg ilyenek. Ha mondom neki, hogy alig várom, tök jó lesz, majd jöhet át, annyit mond, hogy NEM. Aztán közli, hogy viccel, de sos emondja, hogy jó lesz, vagy valami, sőt. Múltkoris mondtam, hogy majd hétvégente váltogatjuk, kinél leszünk, és mindig annyit mond, hogy majd megbeszéljük...Kérdeztem, hogy miért nem akar jönni, és nem mond semmit. Tehát valami baj van.

De nem mondja meg, hogy mi.

Azt tudom, hogy kicsit tart attól, hogy fog beilleszkedni, de énis tartottam, mégis átmentem hozzájuk. Ráadásul nekem ez nagyon fontos, hiszen annyi év után megoldódik a családi baj, és végre láthatom a barátomat nálunk, HA átjön...


2014. nov. 16. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amiatt aggódik, hogy tényleg megoldódott-e az a bizonyos probléma. Nem szeretné, ha kínos helyzet állna elő.


Az is lehet, hogy attól fél, hogy nem fog megfelelni a szüleidnek.


Szerintem ne csinálj ebből nagy ügyet, mert sok jelentősége nincs, hol találkoztok.

2014. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a probléma... Nem akar jönni hozzánk a barátom, mindig csak terel és már nagy elegem van és rosszul esik. Különösebb ok pedig nincs.
2014. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!