Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek ez idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez idegesítő, ez miatt hamar ráunnátok egy csajra?

Figyelt kérdés
Nem adom magam oda mindenkinek csak úgy, de ha már egyszer összejöttem valakivel megbízunk egymásban akkor szexre soha nem mondok nemet. Nem kèretem magam. Igazábol szüksègem is van napi egy szexre. Ha a barátom fáradt vagy valami baja van akkor is addid izgatom amíg kedve nem lesz hozzá. Csak fèlek hogy ez miatt rám fog unni, mert nincs abba semmi kihívás hogy szexeljen velem. Sőt abban sincs hogy velem legyen, nem vagyok olyan bonyolult mint sok nő. Nekem csak sok törödèsre van szüksègem ès akkor nagyon odaadóan ès hűsègesen tudok szeretni . De ez egy idő után biztos uncsi lehet. Ti mit gondoltok?
2015. máj. 2. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Utálom ha könyörgöm kell a szexért. Imádom ha a lány kezdeményez. Szerintem megunhatatlan
2015. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Viccelsz? Erre vágyik minden férfi!
2015. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 2-es vagyok ***** válasza:
valószínűleg bele fog unni, de nem most, hanem nagyon sokára, évek múlva.. De addigra valószínűleg Te is megunod majd, hogy minden nap vele feküdj le, úgyhogy nem lesz probléma :D
2015. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a babfőzeléket, de azt is megunnám, ha minden nap az lenne.
2015. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Járj velem 25 f helyes
2015. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amiatt fog megunni, hogyha fáradt akkor addig izgatod míg nem lesz kedve a szexhez. Így nem hagyod neki, hogy vágyjon rád.

Bár szerintem te is meg fogod unni, ha te sokkal sűrűbben kezdeményezel.

L20

2015. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki azt, hogy nem kezdeményezel, várd ki, hogy magától akarja, pár nap kihagyás után még izgalmasabb is lehet!

A férfiak sem gépek, ha munka miatt fáradt, érthető, hogy időnként a pihenésre jobban vágyik, részedről pedig egy kis önfeláldozás (hogy fontosabb számodra az, hogy ő mit szeretne, mint a saját -jogos- igényeid) jelen esetben pont a szereteted kifejezése lehet.

2015. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!