Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom a suliban, aki állandóan zsibbasztót ad a bal vállamra, ami miatt egész nap használhatatlanná válik a karom.Sajnos én nem találom el neki úgy,hogy ős is behugyozzon a fájdalomtól, pedig igyekszem, ez némi fusztrációt okoz nekem ja és az szerintetek a homoszexualitás első jele,hogy matekórán egy ceruzát dugdos a fülembe és halkan belsuttogja debil hangon a nevem? Mit tegyek? 17/f

2015. márc. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki nyaklevest. De hogy lehet valaki ennyire gyerekes?!
2015. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2015. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az kell, hogy az ő játékában verjem meg, van valami technikája ennek??
2015. márc. 25. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nezz meg egy anatomia konyvet, hol surubbek az ideg vegzodesek, hol kisebb az izom reteg a csonton, es probald ugy, hogy az ujjaid toveben levo bokok merolegesen erkezzenek a karjara :D
2015. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg segithet az is ha erosited valamivel a karod:D, hogy nagyobbat tudj utni
2015. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyon jó ötletek,köszönöm szépen. Lehet öszeállítok egy edzéstervet az ujjaimnak hogy minnél nagyobb fájdalmat tudjak okozni, persze úgy hogy ne veszélyeztessem a testiépségét csak annyira hogy összekaksizza magát..
2015. márc. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!