Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenkező nemű testvérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű testvérek közti meztelenkedés mennyjre gáz?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, multkór a 15 éves barát nömnél voltam. Nem tudtunk dönteni 2 poló közül, erre átment a 17 éves bátyához és felprobálta mindkettőt. Közte csak egy melltartó volt rajta. Ez csak szerintem fúra, hogy így levetközőt elötte?
2015. máj. 2. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyes írásért bocsánat, telefonról vagyok.
2015. máj. 2. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
ha melltartó volt rajta,akkor nem volt meztelen.
2015. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a melltartó miben másabb mint egy bikini felső?

ezt sosem fogom megérteni

ha pucér akkor az nem normális de nem volt az

2015. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lina32 ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem ezt családja válogatja, van ahol teljesen meztelenül rohangálnak egymás előtt a családtagok. Nekem ez gáz, biztosan nem csinálnám. Ne ijedj meg, az alsónemű viszont teljesen rendben van szerintem. Gondolj bele, együtt élnek, este kimászkál a mosdóba, simán találkozik az alsónadrágos bátyóval vagy apukával. Melltartó nélkül, na az fura.

2015. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát figyi a bátyuska biztos látta a kishugi nuniját mikor kicsi volt szóval melltartóban volt mi ebben a gáz

a strandon nem gáz fürdőruhában lenni a rokonok előtt

a testvére nem a nőt látja benne nem fog rá gerjedni

2015. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is fura volt amikor levette a felsőjét.
2015. máj. 2. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

én is láttam már a bátyám kis gatyában ő most 31 én 26

ős is látott már bikiniben , melltartóban és még itt vagyunk mind ketten nem mozdultunk egymásra mert testvérek vagyunk és nem úgy nézünk a másikra mint férfi meg nő

ebben nincs semmi fura meg gáz,

most érted akkor a strandon nem gáz bikiniben, fürdőruhában, sortban lenni?

2015. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!