Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy nem akar felvállalni a barátom? Adjatok valami tanácsot :/

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátommal. Csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni, de minden rendben van köztünk, nagyjából. Viszont van egy dolog amit nem tudok hová tenni. Ő ismeri a családom egy részét, néhány barátomat is, viszont ezalatt a 9 hónap alatt engem egy ismerősének, barátjának, hozzátartozójának se mutatott be (mondjuk bonyolult a helyzet a családjában). Az hozzátartozik, hogy a barátai messze laknak és neki se jut sok ideje rájuk, de lett volna már lehetősége bemutatni nekik. Egyszer pedig mikor épp velem volt, hívta egy nagyon jó barátja, hogy mit csinál, akkor csak annyit mondott, hogy lazulgat, stb engem meg sem említett. Meg sztem kb egyik barátja sem tud nagyon rólam, max annyit h van barátnője. Volt már, hogy rákérdeztem a barátomnál, annyit mondott, hogy ő nem szereti kiteregetni a magánéletét, stb. Ez oké, de azért a közelebbi barátoknak az ember el szokta mondani az ilyeneket. Vagy a férfiak máshogy vannak ezzel?

Tanácstalan vagyok, nem tudom ezt mire vélni, egyébként érezteti velem, hogy szeret, de ez kicsit bánt. :/ Szerintetek komolyan gondolja velem, vagy mire véljem ezt? 19/L



2015. máj. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam. Nekem egy előtte történt eset miatt nem mertem kiteregetni a magánéletem több, mint egy! évig. Aztán szép lassan felvállaltuk egymást.
2015. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak tudod a barátom majdnem megőrült tőle.
2015. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogosan érzed. Én is voltam ilyen szituban. Miután tudatosult a dolog, nem tartott sokáig a kapcsolat. Habár így utólag nem is mondanám kapcsolatnak...
2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En inkabb orulnek...baratoknak meg kell felelni es en zavarba lennek toluk hogy nem fogadnak el ...volt mar ilyen sajnos

N

2015. máj. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!