Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy előbb meg akar ismerni és utána felvállalni az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok,ő pedig 34

2013. márc. 20. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Meglepő nincs benne, mert alapvetően így megy ez. De ha ez így hangzott akkor nekem egy kicsit ellenszenves lenne, s sosem mondanék nőnek ilyet. Mert azt azért vállalnám, hogy ismerkedünk. Ez természetes folyamat.

Kicsit szexre hajtásnak is tűnhet, ha csak mindig kettesben akar veled lenni, csak nála vagy nálad.

De innen nem ismerem a helyzetet teljesen.

2013. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha vki rákérdez akkor felvállal,csak még a nyilvánosságot kerüli velem...
2013. márc. 20. 08:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az akit meg sem kinál otthon semmivel és csak a lakásnán taliztok? Ha igen, még mindig ugyanaz a válaszunk. Csak szexre akar és ez scak kifogás.
2013. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Baj, mert már tudnia kell felvállalnia, de kivétel a korkülönbség. Abban az esetben másabb, mert sokan nagyon rossz szemmel tudnak nézni, sőt ölni is, ha olyan a korkülönbség. De erről nálad nem beszélhetünk. Aki te utánad érdeklődik más okokból nem vállal egyelőre. Nem kell félned, mert mégis érdeklődik irántad, ez pedig jó.
2013. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez felnőtt embereknél, illetve komoly embereknél nem így működik. Eldől az szerintem az ember fejébe hamar.De hogy bejelenti, hogy hát még megismerlek,és majd utána felvállallak elég gáz. Ha más rákérdez, akkor persze, hogy felvállal,az duplán rossz lenne, ha ott is tagadna.Szerintem ez nem olyan kellemes egy kapcsolat elején. Nekem legalábbis nem lenne természetes a mosolyom.
2013. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
h érted, h a nyilvánosságot? kv-zni se mehettek el?
2013. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sehova...
2013. márc. 20. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:
azért az durva.. én nem tűrném, most mi van abban???:(
2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Határozottan rosszat. Miért ne vállalhatná fel, hogy ismerkedtek?

Nem lehet, hogy nem független és ezért rejteget?

2013. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szex megy??
2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!