Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden hosszabb házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hosszabb házasságban van megcsalás ugye, max titokban marad?

Figyelt kérdés
Nagyon őszíntén, ha mindenki a szívére teszi a kezét, nem tudunk egy életre hűk maradni, hiába is szeretjük a párunkat, igaz? Max van ahol kiderül van ahol nem. De szerintem nincs olyan ember aki mondjuk egy 40 éves házasság alatt nem botlana meg. Vagy tévedek? Várom a válaszokat. Én 3 éve vagyok házas és foglalkoztat a kérdés. Körülöttem mindenkiről kiderült, hogy igen, előfordul sajnos, de túl lehet élni.
2008. szept. 18. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűek.

Valóban - mindenki megbotolhat. De ez nem jelenti azt, hogy meg is fogja csalni a párját. Sokan még idejében meggondolják magukat. Az csak mítosz, hogy mindenki megcsalja a másikat.

2008. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyesbítek: hűek maradni!
2008. szept. 18. 11:52
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
szerintem lehet egy életen át hűnek maradni,testileg!valószínűleg minden ember megbotlik gondolatban,de nem mindenki jut el a testiségig!én hiszek az"örök hűségben"
2008. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Írjátok le légyszi, hogy hány évesen gondoljátok ezt. Ja és esetleg, hány éve vagytok mellette házasok. Köszi
2008. szept. 18. 12:38
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek. Szerintem sem csalja meg mindenki a házastársát! Sőt!
2008. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Olyan ez mint a dolgozó cigány, nagyon ritka, de létezik.
2008. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
87%
Én 32 éves múltam. 14 éve vagyok a férjemmel, ráadásul nekem ő vette el a szüzességemet is. És képzeld el, hogy soha nem csaltam meg őt. És hogy miért? Nagyon egyszerű: Mert szeretem,, tisztelem, és megad mindent amire szükségem van minden téren. Vagyis nincs szükségem másra. Ő egy nagyon rendes ember és 1000 %-ig biztos vagyok benne hogy ő sem csalt meg engem. Úgyhogy el kell hogy keserítselek de létezik még a hűség fogalma a valóságban is. Ha te három év után (ami még semminek mondható időben) úgy érzed, hogy másra van szükséged, akkor nem a megfelelő társat választottad magad mellé. Egyébként pedig ha így érzel akkor nem megcsalni kell a másikat mert az nagyon megalázó, hanem szakítani vele és tovább lépni. Az legalább korrekt megoldás, mindkét fél számára. Mert mint tudjuk a szerelem múlandó de egy igazi kapcsolatban ez tiszteletté, és szeretetté alakul át. Sok sikert.
2008. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valamit férreértettél. Nem akarom megcsalni a férjem, csak azon gondolkodtam, hogy vajon később lehet e probléma ez nálunk is.
2008. szept. 18. 14:20
 9/19 anonim válasza:
94%
Hát ezen meg fölösleges gondolkodni, mert a pakliban benne van. Én sem mondtam hogy nem fog még az életünkben esetleg jönni egy rosszabb periódus és nincs kizárva, hogy esetleg a férjem félrelép, de én tutira nem, és szerintem ő sem. Amúgy te kérdeztél én meg válaszoltam. A lényeg, hogy nem vagyunk egyformák és nincs két egyforma kapcsolat sem. Szerintem a legfontosabb az őszinteség és a bizalom. Ha ez a kettő adott, akkor nagy gond nem lehet. Nekünk most született 13 év után az első kisbabánk és ez még csodálatosabbá tette a kapcsolatunkat. Kívánok neked is nagyon sok boldogságot.
2008. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Én az előző páromat megcsaltam,mert nem szerettem,tiszteltem annyira hogy ne tegyem meg.Még csak lelkiismeretfurdalásom se volt!:/ Jelenlegi kapcsolatomban minden rendben és eszembe se jutna megcsalni.Szerintem partnertől is függ hogy hogy állsz hozzá,ill ő hozzád.Ha nem hiányzik semmi akkor nem fogod megtenni.Ha megteszed akkor ott már valami baj van.
2008. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!