Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés
Kiderült egy fiúról hogy tetszem neki de mostanában nagyon bunkó. Vagyis inkább csak bunkón reagál mindenre amit én kérdezek tőle. Egy hónapja rákérdeztem hogy tetszem e neki és akkor kicsit összekaptunk. Valószínűleg azért ilyen mostanában mert azt hiszi hogy nekem nem jön be vagy nem tudom. A lényeg az hogy beszéltem az egyik haverjával aki elmondta hogy tetszem neki és hogy ő aztán biztos nem fog nekem szerelmet vallani mivel fél vagy mit tudom én. De mégis hogy beszéljek vele ha mindig rám vágja az ajtót meg mindig távolság tartó? most is valószínűleg bunkózna hogy ő aztán nem szerelmes belém nehogy elhiggyem már.Szóval mit kéne tennem? megjegyzem, hogy ha én elmondom neki mit érzek akkor sem bisztos hogy ő is bevallaná
2015. máj. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe...a kapcsolatotokban is te hordod majd a nadrágot?
2015. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő alkalom kell hozzá.Ha nem találsz ilyet akkor írj neki levelet.

Régebben én is annyira féltem a lányoktól,hogy álmaim nőjét is elhajtottam volna gyávaságból.Teljesen irreális dolog,de mégis létező jelenség.

2015. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# eleinte próbálkozott nagyon érdekelte hogy vagyok mi történt velem meg voltak apró gesztusai pl.megérintette a vállamat a térdemet. Csak valószínű most ért valamit félre
2015. máj. 3. 13:40
 4/5 anonim válasza:

Facebookon vagy hasonlókon NE akard leírni neki. Teljesen komolytalan és személytelen.

Hqnem, azt kellene megnézned, hogy más lányokkal hogyan viselkedik.

Megkérdezhetem, hány éves/hanyadikos vagy?

2015. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk és nem is akartam máshogy közölni vele mint élőben. csak ezt hogy csináljam ha nem vallja be? pedig 1000% hogy úgy van
2015. máj. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!