Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ! Meleg kérdés! Hogyan közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Meleg kérdés! Hogyan közeledjek hozzá és miként mondjam meg Neki, hogy tetszik és vonzódom hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves sportos MELEG srác vagyok.

Már egy ideje sejtettem, hogy nem vagyok teljesen átlagos srác. Barátkoztam ugyan lányokkal is, de leginkább fiúkkal akartam együtt lenni és az Ő társaságukat kerestem jobban. Úgy a tavaszi szünet után, (nov. eleje), egyre inkább arra lettem figyelmes, hogy az egyik osztálytársamra már nem csak, mint haver tekintek rá, hanem mint ha többen is éreznék iránta. Óraközti szünetekbe gyakran megpróbálok szemezni vele és ezt Ő is észreveszi, akkor viszonozza azt. Órán padtársak vagyunk. Nagyon jó érzés, amikor a közelembe van. Mivel ugye padtársak vagyunk, így már többször is volt, hogy (szándékosan) megsimogathattam a pad alatt a kezét, amit szintén nem elutasítóan reagált le. Sőt olyan is volt, hogy egy-egy ilyen alkalom után rám mosolygott. Ő 15 éves és szintén sportol. Ráadásul ugyan oda és ugyan arra a szakra (informatika) jelentkeztünk. Szóval előreláthatólag akár még 4-6 évig is osztálytársak lehetünk/maradhatunk.


Mit tegyek? Hogyan mondhatnám meg neki, hogy vonzódom hozzá? Szerintetek az, hogy a szemezéseimet viszonozza, és amikor órán megsimogatom, a kezét rám mosolyog, az azt jelenti, hogy Én sem vagyok Neki teljesen közömbös? (Már arra is volt példa, hogy Ő simogatta meg az én kezemet vagy a lábamat.) Ebből lehet(ne) akár ”komolyabb” kapcsolat is?


Kérlek, segítsetek!


A válaszokat és a segítségeteket előre is köszönöm!



2015. márc. 22. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
75%

Első olvasásra nem hangzik rosszul, e biztos, hogy nem csak te képzeled bele? Azért vigyázz, melegeknél különösen él a szabály: házi nyúlra nem lövünk!

De én szurkolok nektek.

Esetleg valami külön sportolásra elhívhatnád, pl. futás, és pihenés közben közeledhetnél hozzá.:)

2015. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Először csinálj vele sulin kívüli közös programokat, akkor talán még felszabadultabb lesz ezzel kapcsolatban.
2015. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Én is a sulin kívüli közös programot javasolnám elsőként. Ha szerettek sportolni, legyen az a program.


L20

2015. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te nem vagy meleg csak te akarsz meleg lenni. De tényleg..

Még nagyon fiatal vagy és ilyen korba termeszetes az ha fiubaratokra vagysz hidd el.


Szexualis teren én inkabb azt javaslom hogy legyel turelmes még sokat alakulhatsz megfelelő iranyba persze ha teis akarsz .

2015. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

#4

Te még nem hallottál "ovis szerelemről"? (Az kb. 4-6 éveseknél van.) Hallottál már arról, hogy kisiskolás (6-9 éves) korban is vannak ilyen típusú érzelmek?


A szexuális irányultság 12-13 éves korban már szinte véglegesnek mondható.

2015. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Első olvasásra tényleg nem tűnik rossznak. Ha ugyan azt a sportágat "űzi" mint Te, akkor az egyik edzésnél próbáld meg valami ürüggyel előbb kicsalni vagy ha úgy is kint van előbb mint a többiek akkor menjél Te is korábbra, hogy valamennyit kettesbe legyetet. Amikor kettesbe vagytok akkor is közeledj hozzá és akkor kiderülhet, hogy csak hülyeségnek gondolta a jelzéseidet vagy Ő is benne lenne valamiféle kapcsolatban.

Sok sikert! Drukkolok!

2015. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#5-6 voltam
2015. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

"Szexualis teren én inkabb azt javaslom hogy legyel turelmes még sokat alakulhatsz megfelelő iranyba persze ha teis akarsz."


A melegek szerintem ugyanolyan emberek mint a többi ember. A szexuális irányt az ember nem (teljesen) maga dönti el hanem örökli egy génnel.


"Mit tegyek? Hogyan mondhatnám meg neki, hogy vonzódom hozzá? Szerintetek az, hogy a szemezéseimet viszonozza, és amikor órán megsimogatom, a kezét rám mosolyog, az azt jelenti, hogy Én sem vagyok Neki teljesen közömbös? (Már arra is volt példa, hogy Ő simogatta meg az én kezemet vagy a lábamat.) Ebből lehet(ne) akár ”komolyabb” kapcsolat is?"


Szerintem, ha tényleg nem csak Te gondolod, hogy a közeledésedet viszonozza és mind a ketten sportoltok, akkor hívd el valamikor úgy sportolni (futás, kerékpározás), hogy kettesbe legyetek. Akkor próbálj meg hozzá közeledni. Ha Ő is érez valamit irántad akkor valószínűleg jobban meg fog nyílni amikor kettesbe lesztek.


(És miért ne lehetne belőle akár egy bimbózó első kapcsolat?..)


Sok sikert! Nagyon drukkolok!

2015. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

#8 vok.

19/F/m

2015. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ha mind a ketten szerettek sportolni akkor meg van oldva. Hívd el valahova sportolni, úgy hogy kettesbe legyetek és próbálj meg közeledni hozzá. Ha nem utasít akkor sem vissza akkor mondj annyit neki, hogy "nagyon tetszel" vagy "bejösz nekem". Ha ezután sem utasít vissza akkor van rá esélyed, hogy valami komolyabb alakuljon köztetek.
2015. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!