Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egyedül?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy kapcsolatfüggő személy,az meddig bírja az egyedüllétet?
2015. máj. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ameddig muszáj. Én is az vagyok valamilyen szinten és már lassan két éve vagyok egyedül. Még élek.
2015. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Néha irtózatosan rossz, de hát kibírtam elég sok évet egyedül
2015. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mindegy hogy ki van mellette? Mindegy hogy szereti-e vagy sem?
2015. máj. 3. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok. 16 éves korom óta nem igen volt olyan hogy nekem ne legyen párom. Majd egy éve egyedül vagyok, és még egy darabig így is lesz szerintem. Mondjuk ha adódik egy normális pasival szexkapcsolat abba belemegyek.
2015. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: Hát, nem teljesen, de én például elég rendesen hajlandó vagyok leadni az igényeimből, ha arról van szó. Az már más kérdés, hogy boldog nem leszek ettől.


A szerelemhez hasonló rajongás/ragaszkodás meg úgyis kialakul egyik pillanatról a másikra.

2015. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatfüggő személy szerintem semeddig sem bírja egyedül.De ha mégis vannak olyanok akik bírják akkor maximum 1 hónapig de átlagosan pár hétig
2015. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nők 99% az ! de már én is nehezen bírom egyedül
2015. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha az illető srác?
2015. máj. 3. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
én ffi vagyok és már nehezen bírom ! de ez is ffira válogatja ki mennyire kapcsolat függő
2015. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!