Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, hogy valaki úgy marad egyedülálló, hogy örökké nyafog, és semmit sem tesz ez ellen, míg aki folyamatosan tesz ellene, lehetőségeket keresi, szintén egyedül marad?

Figyelt kérdés
Nem saját eset, csak elgondolkodtam. Sokan csak rinyálnak, és senki/semmi sem elég jó nekik, míg másokat folyton aktívnak látok próbálkozások terén, lehetőségek keresése terén, ennek ellenére ők is egyedül maradnak. Van ebben igazság? :]
2015. ápr. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eredmény ugyanaz ìgy tök8
2015. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ebben az életben ne várj igazságot mert az nincs! elbarmolt társadalom ez a média agymosása miatt mindenki felszines lett mindenki a tökéletest keresi meg kell elégedni azzal ami jut!
2015. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez két külön kategória.Van aki azért van egyedül,mert senki nem elég jó neki(a hangsúly itt van).Míg van aki azért van egyedül,mert senkinek nem kell(ez így hülye megfogalmazás, úgy kellene mondani,hogy biztos kell valakinek,csak eddig nem talált még senkit)..ennyi az egész
2015. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félrefogalmaztam. Az akart lenni, hogy az első típus csak panaszkodik, de semmit sem csinál a sikeréért, a második típus pedig folyamatosan keresi a lehetőséget, aktív, és mégis az eredmény ugyanaz.
2015. ápr. 5. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az értelmesebb szerintem egy idő után rájön,hogy felesleges folytatnia tovább ezt a "szélmalomharcot".

Jómagam is ugyanígy nagyon sok éven keresztül harcoltam ezzel,mindent megpróbáltam érte,de semmi nem jött össze sajnos... :/

Nem viccelek konkrétan arra jöttem rá,hogy pazarlom az időmet,ha ezzel foglalkozok továbbra is ennyire intenzíven.És úgy néz ki nagyon,hogy be is igazolódik.

Arról már nem is beszélve,hogy az a sok elutasítás,megalázás,kinevetés miatt mennyire leépültem lelkileg,és önbizalom szempontjából főleg.Kegyetlen,de komolyan mondom...

Olyan dolgokat élsz meg,amit mások el sem tudnának soha képzelni...

23/F

2015. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy "az egyik legalább megpróbálta" a másik meg megsem próbálta.

De mindkettőnek ugyanaz az eredménye. Sajnos.

2015. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1x volt egy barátnőm több mint 2 évig de el sem tudom már képzelni utólag h miért.


De már 6 éve senki. És csak az elutasítást kapom, pedig próbálkozok eljárok mindenfelé mégis mindig a nem a válasz.

2015. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, sajnos ugyanaz az eredménye mindkettőnek. Bennem is van hiba, igyekeztem tenni ellene (bár mondjuk elég nehéz úgy, hogy egyetlen csaj sem mondott semmi konkrétumot elutasításkor), próbálkoztam elég sokféle lánynál, sokfelé is, élőben is, neten is, és bár kifejezetten az értelmesebbnek tűnőket kerestem, sokszor még ők is csak ész nélkül hárítottak, hazudoztak. Itt igazságot nem szabad keresni, nem is érdemes, van, akinek összejön, van, akinek nem.
2015. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!