Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztunk és együtt aludtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztunk és együtt aludtunk, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult.

Kb 6 éve bele vagyok zúgva ebbe a fiúba, de fél évvel ezelőttig nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy bármi lehetett volna (értsd:nem voltam az a lány, aki simán lefeküdt volna vele). Fél éve az én anyám és az ő apja összeköltöztek, így mi is lakótársak lettünk. Először tök közömbös volt velem, nem is beszéltünk túl sokat. Aztán valamiért jóban lettünk és egyre többet beszélgettünk, együtt jártunk bulizni, utazni. Hajnalba hazajöttem, elkezdtem sírni, mert kiborultam, hogy nekem nincs senkim, nem kellek a fiúknak, stb. Közben lejött az emeletről és próbált megvigasztalni.

Felvitt a szobájába, beszélgettünk és megcsókolt. Sokat gondoltam már erre, de semmi esélyét nem láttam, hogy tényleg megtörténik...

Mármint Ő nem az a típusú fiú, aki odalenne az olyan lányokért, mint én... És nekem sosem volt még senkim, nem tudom, hogy mit kellene tennem. Megbeszélni sem tudom ezt senkivel, mert elég kényes helyzet.


17/L


2015. máj. 3. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hű, ez elég durva.


A probéma szerintem nem is az, hogy nem tudod mit kezdj a helyzettel, hanem hogy tiszta önbizalomhiányod van.


Lakótársak lettetek, és most megcsókolt. Szüleitek tudnak róla? Nekem erről a Mr Nobody jutott eszembe...:) Mindenképpen törődik veled, érdekled őt, és tetszel is neki!

Írj privátban kérlek, és akkor tudok segíteni szerintem, legalábbis vannak ötleteim, illetve kérdéseim...


Szintén 17 L :)

2015. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Senki nem tud erről.

A legtöbb barátnőm odavan érte, pletykások és néhányban egyáltalán nem bízom meg...

Anyának pedig jobb, ha nem tudja.

2015. máj. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!