Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a korkülönbség szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekken'Bauer kérdése:

Nagy a korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék értelmes, ép válaszokat kérni tőletek. Én fiú vagyok és 23-leszek nemsokára. Egy 15és fél éves lánnyal ismerkedtem meg, ő kisegített egy igen nehéz szakitás utáni "depi" korszakból, mindent elmondtam neki mint egy barátnak, majd találkoztunk ,valahogy több alakult köztünk ki,és kihozott a mélypontról,és mindig emlegettem rengeteget kell letenni valakinek az asztalra hogy azt tudjam mondani neki szeretlek.... és ő meg ahogy találkozunk, vagy átjön, mindig bizonyít, ír mindig, beszélünk ,találkozgatunk, volt hogy itt maradt estére,és egy csók is megtörtént,és érzem szeret,és énis beleszerettem, mert tényleg rendkivül okos,érett, jó gondolkodású,és komoly érzésű lány..

Csak mindig eszembe jut hogy van köztünk ennyi év, és hogy ez okozhat e gondokat meg ilyenek :/ hogy majd ő idővel változik vagy mi lesz..

Köszi a válaszokat!!


2015. máj. 3. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Èn fordítva vagyok ezzel. 18 vagyok,a barátnőm 24. Ne törődj semmivel. Ha tetszik ès szeretitek egymást. Akkor mindent bele. :-)
2015. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zero the hero ***** válasza:
84%
Sok a különbség de ha szeretitek egymást akkor semmi gond bla bla bla sok már az ilyen kérdés...
2015. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt ne bunkózz :-) Èn átèrzem a helyzetèt. :-)
2015. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen fiatal,változik még sokat,100% hogy nem te leszel az utolsó pasija.Ha ennek tudatában is akarod a kapcsolatot,akkor nincs akadálya.
2015. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz.
2015. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, köztünk sokkal több van.
2015. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,beszélgettünk erről, ő mondta hogy stabil kapcsolatot akar, persze változik ő még valószinü de most elvagyunk, hátha megbecsüli ezeket a szálakat amik köztünk fonódtak,tényleg sok időt tudunk együtt tölteni úgymond hétvégéken, nem is lakik messzi igy jó, tudunk figyelni a kapcsolatra, ő meg olyan szeretethiányzos mondta is ,és tiszta minden egymás előtt mert tényleg elmondtuk egymásnak még ismerkedés elején hogy mi volt ,mi az amit nemszeretünk egy kapcsolatban stb, aztán valahogy sokvolt a közös és összehabarodtunk :)
2015. máj. 4. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!