Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt vagyok barátoméknál aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vagyok barátoméknál aki a nagymamajaval lakik, de barátom elment dolgozni nekem meg nagyon kell nagywczzek de nem merek kimenni. Próbáljam vissza tartani vagy ez nem ciki és menjek ki?

Figyelt kérdés
Az a gáz h ha nagy wc zek tuti tudná mert beszoktak fújni utána legfrissítővel és azt hallaná és gáznak tartom :/ ha pasim itt van elmerek menni de így nem :\
2015. máj. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog hogy el kell menned, menj ki nyugodtan, vagy jobb ha szenvedsz?
2015. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mar, tudomasom szerint minden ember szarik uh nem ciki
2015. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne szarozz, irany a mosdo!
2015. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

nem ciki

húzd le előtte

a nagyi se kiizzadja

meg nagyothall úgyis :DDDD

2015. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
H érted h húzzam le előtte?
2015. máj. 4. 09:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah elmentem köszi a biztatásokat megkönnyebbültem
2015. máj. 4. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egészségedre váljék. te is mérlegelni szoktál előtte és utána? hány grammal született a kicsike? :)
2015. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!