Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csóró pasiként ciki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró pasiként ciki hogy sehova sem hívom meg a barátnőmet? És hogy nem veszek neki semmit? Meddig lesz így velem?

Figyelt kérdés
lányoknál mennyire elvárás hogy a barátjuk meghívja őket, vegyen nekik valamit, stb. ? működhet egy kapcsolat programok,értéktárgyak,kajáldák és vásárlás nélkül? bölcsésznek tanúltam (rendezvényszervezőnek) ami miatt tartósan munkanélküli vagyok így nincs pénzem a barátnőmre.

2015. ápr. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne, hogy ciki legyen, de így nem fog sokáig veled maradni. (Egyébként nem kellett volna bölcsésznek tanulnod.)
2015. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne számíts hosszú kapcsira! keress munkát nehéz de lehet találni és am is olcsón is ki lehet jönni ha elmentek valahová nem kell luxus étterembe vinni a csajt
2015. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hosszu ha nem egsziztenciara epul a kapcsolat, ritka az ennyire felszines no.
2015. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végezz el valami OKJ-t, amivel munkát találni is van esélyed!
2015. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
néha a boltban is ő fizet nekem.
2015. ápr. 25. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálom, ha meghívnak valamire, nem is engedem soha, de a szándékot látnom kell... meg pláne hogy még én is fizessek a pasinak... oké hogy 21. század na de ennyire nemár :D
2015. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel dolgokat neki, nem hívod meg dolgokra, az nem gáz, érthető, ha nincs pénzed. Az viszont baromira az, ha ő fizet neked, esetleg ő tart el. Keress munkát!!!
2015. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!