Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy szexéhes nőről?

Figyelt kérdés

Gondolom rövid távon egy álom egy olyan nő, aki imád szexelni ès sok mindenre rá lehet venni, de mi a helyzet hosszú távon? Mert èn pl. Öt èv után is tudok ugyan úgy tekinteni egy pasira mint az első fèl èvbe, eddig az összes kapcsolatom elèg sokáig tartott, de pl. Egy átlagos pasi összes hülyesègènèl nehezebben viselem azt ha ki vagyok èhezve. Jò persze egy hosszú ès fárasztó nap után nincs is jobb mint aludni, de azt pl nem bírom elviselni ha otthon vagyunk semmi dolgunk ès a párom ül a gèp elôtt hozzám se szòl, ès egèsz nap ez megy nincs semmi szex, mèg egy kis vad csókolózás se. Ilyenkor tök rossz kedvem lesz ès neki meg fogalma nincs mi bajom. Szerintetek ez idegesítő tulajdonságom vagy tök jogos.

24/L


2015. máj. 4. 10:15
 1/8 opened paradise ***** válasza:
55%

Egy nő,aki nem fb-n lógna mellettem,hanem letámadna?

Hát ez milyen borzasztó már,de komolyan!

2015. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Ha szexi, akkor KELL!
2015. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az esküvő vagy a szülés után el fog múlni!
2015. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Egyrészt jó, hogy ilyen, de nekem például nincs akkora igényem, hogy naponta 3-szor akarjam csinálni.

Plusz sokat ülök a gép előtt eléggé belemerülve. :P

2015. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

25 f vagyok es egyut erzek veled..en is igy jartam a paromal, ra is ment kesobb a kapcsolatunk foleg azert, mert en nem csak h alandoan csinalnam, de mindig mindig uj dolgokat akarok kiprobalni neha eleg bizarakat is.

de jo tudni h lanybol is van hozam hasonlo :D

2015. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejön:D akkor ha ilyen nőm lenne nem a gép előtt ülnék...
2015. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
megértelek, én is ilyen nő vagyok...
2015. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Detto én is ilyen vagyok és néha a párom akasztom ki ezzel :/ de nem tehetek róla, akarom és kész 19/l
2017. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!