Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mire gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mire gondoljak szerintetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a baratnommel nagyon jol vagyunk, a hazassagot is el tudnam kepelni vele, de neha eszembe jut es nagyon idegesit, hogy neki tobb komolyabb kapcsolata volt, nekem csak 2, de az is mar reg, kisebb koromban. Es egyszeruen idegesit, hogy miert akkor kellet megismerjem, amikor megismertem, mert nem tudtam en is tobb tapasztalatra szert tenni, tobb dolgot megelni, kirpobalni stb. Ahoz tulsagosan szeretem, hogy elhagyjam, es tudom, hogy sosem kapnek jobbat, ha meg megis szunetelnenk, akkor mar 1-2 ev mulva amikor tenyleg komolyra szertnem forditani a szot(eljegyzes, hazassag) es mondjuk megint osszejonnenk, akkor tuti nem tudnam elviselni, hogy azon ido alatt valaki massal volt. Szoval csak az idegesit, hogy o tobb tapasztalattal rendelkezik, tobb fiuval megelte mar a dolgokat, es sokszor nem tudom mitevo legyek. Valaki jart mar hasonlo cipoben? Mit javasoltok?

2015. máj. 4. 02:52
 1/10 anonim válasza:

Nálam is ez van, szerintem ha még tapasztalni akarsz nyugodtan hagyd el, mert az új lány is meg fogja magát szerettetni.

Ez olyan mint amikor van egy régi szar telefonod amit nagyon szeretsz. De ha ajándékba kapsz egy samsung galaxy S 200-ast akkor a régi telefon tuti a fiókban köt majd ki.

Az a lényeg, hogy ne okozz rossz érzéseket, azt is mondhatod a lánynak, hogy szüneteltek, maradjatok barátok.

Én nem tudom a sajátomat lerázni, mert öngyilkossággal fenyegetőzik, zsarol, stb, szóval érezd magad szerencsés helyzetben. Nincs vele bajom, lehet dugni, nőnek nő, jól is néz ki, de nem boldogít a tudat, h ha itt hagynám lehet tényleg neki menne a vonatnak.

2015. máj. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ez idegesít,akkor elárulom, te szerelmes nem vagy és nem vagy ehhez a csajhoz való! talál nálad jobbat is!
2015. máj. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress mást. Később ha komolyra fordulna, mint ahogy te is írtad lehet jobban bánnád az egészet.. inkább így az "elején" hagyd el.. Amúgy hasonló helyzetben vagyok én is.. és erősen gondolkodom.
2015. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs vele semmi problemam, nagyon szeretem, nem akarok mast, jobbat, nem nezek masokat, mert tudom, hogy ennel jobb nem lehet, ennel jobbat nem kapnek semmilyen tekintetbe es nem is kellene, de megis van ez az erzes, nem tudom miert. Talan azt szeretnem, ha nem most hanem par evvel kesobb ismerkedunk meg es akkor mar terveznem az eskuvot. Egyszeruen nem ertem mi tortenik, lehet hogy azert van mert meg valojavan nem akarok lekomolyodni es megallapodni valaki mellett, mert ugy erzem keveset eltem? De annyira szeretem, hogy nem tudnam azt csinalni, hogy szuneteljunk vagy valami, de megis nyomasztanak a fura gondolatok.
2015. máj. 4. 13:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszeruen ugy erzem, hogy emiatt nem tudnek osszehazasodni vele, mert mindig zavarna, pedig elmondhatatlanul szeretem.
2015. máj. 4. 23:39
 6/10 anonim válasza:
Szerintem vagy tedd túl magad azon hogy neki több komoly kapcsolata is,hidd el ez úgyse számít kinek hány komoly kapcsolata volt eddig, ha most veled van és minden jó, akkor ne gondolkozz ilyen hülyeségeken. Vagy ha ezen nem tudsz túllépni akk szakíts vele, te se gondolkozol ezen ráadásul idővel ez neki is rossz lesz. De ha szakítasz vele akk készülj fel, hogy vagy soha nem fogtok többé összejönni, vagy ha mégis akkor tuti hogy lesz közben pasija.
2015. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyszerűen irigy vagy. Neki sikerült, ami neked nem.
2015. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Más, ha valaki szerelmes, és más, ha valaki csak szeret valakit. Talán mondd el a lánynak,hogy téged ez frusztrál, mert attól félsz, ha esetleg összeházasodnátok, akkor te ki szeretnél majd próbálni más nőket is (most még nem), de lehet, hogy akkor igen. Á, szerintem is inkább fejezd be valahogy, vagy legalábbis húzd el az esküvőt.
2015. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha nem szeretnem ennyire, vagy barmifele gond is lenne kozottunk, tenyleg barmi, akkor meg lehet megertenem, hogy ez igy nem lesz jo majd, es rajonnek, hogy jobb ha vege lesz, de tulsagosan szeretem, es semmi gond meg nem merult fel semmiben, es nem tudnek szakitani vele. Ha nem gondolok a problemamra, akkor elfelejtem rovidebb idore, de mondjuk 3-4 het mulva megitn felvillan bennem, es egyre jobban kezdem azt errezni, hogy pl hazassag utan is ott lebegne stb. Azt szeretnem, ha mondjuk 5-6 evvel kesobb ismerkedunk meg, es latjuk, hogy minden milyen jo, hamar meghazasodunk es boldogan elunk a vegzetekig. Szoval nagyon rossz most, mert nem tudok lemondani rola, de megis ugy erzem, hogy ez a gondolat nem tud egyhamar kimenni a fejembol, es rajottem, hogy meg tul bizonytalan a jovo, nem akarok a kozeljovoben hazasodni, es ezert felek, hogy a kapcsolatunk csak egyre jobban elmelyul az idok folyaman, es ha nem alakul legvegul jol akkor majd meg rosszab lesz a helyzet mint most.
2015. máj. 6. 00:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha tenyleg igazi a szerelem, akkor nem foglalkozhatsz ilyen dolgokkal. Max abban zavarhat, hogy bizalmatlan lehetsz vele szemben, vagy amit, egy elozo irt, hogy irigy lehetsz. Nem fer a fejembe, ha Te olyan dolgokrol beszelsz, hogy osszehazasodnal vel,stb. egy ilyen aprosagon miert akadsz fent. Tedd tul magad rajta, orulj, hogy van valakid, elvezd az eleted, es ne problemazz ilyen marhasagokon, mert sokkal nagyobb bajok is lehetnek az eletben.:)
2015. máj. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!