Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belecsúsztam egy sémába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Belecsúsztam egy sémába, hogyan lépjek ki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, volt pár barátom de ők csak olyanok voltak akiket igazából nem becsültem, csak kedveltem. Viszont akiket szeretek azokkal nem jövök össze. Nem vagyok egy könnyü vérü lány, és aki megtetszik azzal nagyon sokat beszélgetek és megismerjük egymást aztán jöhet a testi kapcsolat, viszont ezek után csak kötődést és szeretetet érzünk egymás iránt. Amolyan lelki társakként. Ami egy csodálatos dolog, csak párkapcsolat nem alakul ki. Már 3 alkalommal történt ez. Mi erre a magyarázat? És hogyan védjem ki ezt?

#belecsúsztam
2015. máj. 4. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted miről kellene szólnia egy párkapcsolatnak, ha nem a szeretetről ,kötődésről? A szerelem elmúlik, de ezek azok a dolgok, amik megmaradnak egy életen át.

Szerintem gondolkodj el azon, hogy mit is vársz el egy kapcsolattól és aszerint alakítsd a következőt.

2015. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden megvan ami egy párkapcsolathoz kell. Különlegesnek éreznek, inkább átbeszélgetünk egy éjszakát minthogy szexeljünk, de nem alakul ki semmi komolyabb. Együtt vagyunk, de mégsem. Ez zavar engem.
2015. máj. 4. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért jössz össze olyannal, akit csak kedvelsz és miért nem jössz össze olyannal, aki tetszene? Bocs, de elég buta és logikátlan lehetsz.
2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érzel feléjük szexuális vonzalmat? (Ezzel nem azt mondom, hogy feküdj össze mindenkivel. De ugye két dolog kell a kapcsolathoz, az egyik a barátság, a másik a vonzalom. Lehet, hogy túl sokáig vártok pl az első csókkal. Mikor történik meg az első csók?)

"Viszont akiket szeretek azokkal nem jövök össze." Ez miért van? Te nem mered vagy ők nem akarnak téged?

Nagyon sokat kell ismerkedni. Nekem olyan 100 emberből eggyel szokott lenni, akivel kölcsönös a vonzalom és szeretni is tudom. Mással bele sem megyek semmibe (azaz, akinél nem érzem úgy, hogy szeretni is tudnám azzal egy-két randinál tovább nem is megyek).

2015. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán túl fiatal vagy még egy párkapcsolathoz.
2015. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlna a dolog. Csak ha egy ilyen "kapcsolatban" egyik fél sem kap elég megerősitést akkor megragadunk ezen a szinten. És ez igy van általában.Akikkel együtt voltam azok egyszerü emberek voltak (2 ilyenről beszélünk) és náluk rá is jöttem 1-2 hónap után. Viszont most azokról van szó akikben több van.
2015. máj. 4. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában az szokott lenni, hogy a nem túl férfias fellépésű "rendes" srácokkal a csajok szeretnek jól eldumálni, de nem érzik bennük a lehengerlő férfiúi életerőt, ezért szexuálisan már nem vonzódnak hozzájuk.
2015. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!