Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a pasimat veri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a pasimat veri az anyja és zsarolja a nővére?!

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve járunk, 8 éve ismerjük egymást.A nővére(19 éves) 7 évig legjobb barátnőm volt de nagyon durván elárult,én meg(nem vagyok rá büszke,de...) be is vertem neki ezek után mert a barátommal miatta szét is mentünk egy időre. Most,miután ezt a nőt én 'elintéztem' nem is akartam vele foglalkozni,reméltem hogy leállítja magát,nem szól bele többet az életembe.A barátommal kibékültem nagy nehezen,csak rá koncentráltam. De amikor tegnapelőtt az anyja és a nővére meglátott minket az utcán a kocsijukból,az anyja valamit mérgesen ki kiabált a barátomnak, és a kezét rázta.A barátom 17 és az 'incidens' után az anyja eltiltotta a házunktól. Tudni kell azt is hogy az anyja mindig utált engem fogalmam sem volt miért. Az is kiderült hogy a nővére ellenem uszítja a barátom,szerintem féltékenységből és meg is írta nekem anno hogy az öccse nem bocsátja meg nekem soha hogy én kezet emeltem rá. A pasimat azonban ez nem zavarta,tudta jól hogy megérdemelte a nővére.Szóval miután az anyja a kocsiból kiordított(én nem hallottak,hogy mit,messze voltam), a pasim megszeppenve mondta hogy csak edzőterembe megy. Miután az anyja és nővére tovább hajtottak a barátom hideg lett velem. Nem ír,kerül és mindenen veszekszik. Beszéljek vele? Egyszer már próbáltam de nevetett hogy dehogyis,az anyját/nővérét nem érdekli stb. De mégis mivel vehetném rá hogy a saját lábára álljon és merjen szembeszállni a nővérével és az anyjával? Ez a cirkusz már egy éve megy,próbáltam az anyjával is beszélni már de nagyon kelletlenül viselkedett velem.A barátom mindig nekik ad igazat és tudom hogy szeret engem de az anyja a mai napig veri is. Mit tehetnék én ezügyben? Nem akarom elveszíteni a szerelmem miattuk.
2015. máj. 4. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nem normális

sajnos nem nagyon tudsz bármit is csinálni, inkább maradj ki belőle

2015. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En messze elkerulnem ezeket a nepeket.
2015. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez történik akkor, mikor valakiknek túl sok a szabadidejük, és ahelyett, hogy megpróbálnának alkotómunkát végezni (akármilyen téren), egymást tépik szét.
2015. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól tartok,hogy előbb utóbb teljesen elveszik tőlem a barátom...
2015. máj. 4. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos fiatal és az anyjára, családjára fog hallgatni. Nem fog kiállni melletted.

Felejtsd el őt.

2015. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neki is akarnia kell téged. Ha ilyen módon megzsarolják, megfélemlítik az elég durva. Elég "egyszerű" emberek lehetnek a szülei, az Anyatigris nem akarja elveszteni méhének gyümölcsét. Esetleg tőlük tanács: nane.hu
2015. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!