Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy tökéletes kapcsolat. Látom, hogy hogy épül le.

Úgy ment el a srác, hogy semmi probléma nem volt!

Mindent megtettem, hogy vele legyek, kimenjek hozzá. Nem engedi meg, hogy kimenjek hozzá! Minden nap beszéltünk. Aztán egy ideje már volt, hogy hanyagol. Tudom, hogy sok a dolga. De ez így nagyon nem jó! Már 3 hónapja várok rá. Tudom, hogy jönni fog, tudom, hogy még akar is! Nem tudom megcsalni se, nagyon szeretem.

De szükségem volna rá! És ezt nem érti meg!

Az a legrosszabb, hogy ahogy telik az idő és hanyagol, látom hogy épül le a dolog. Nem akarom, hogy vége legyen. De neki is jobban kellene akarnia. Mit tehetnék, hogy ne legyen vége? Vagy hogyan lehetne ezzel szembenézni?

Egyébként igen, ma akartam vele megbeszélni, hogy ez így nem jó és inkább hagyjuk abba, ha már nem kellek neki. De pont tegnap bizonyította, hogy még kellek neki. Szóval hogy lehetne megjavítani? Mert számít rám, csak egy kicsit fel kellene pörgetni a dolgokat.


2015. máj. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
De az is lehet h nagyon nagyon rosszul gondolod.
2015. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem írt volna olyat, amit.

Jönni meg biztosan jönni fog, mert akkor már rég leszrt volna.

2015. máj. 4. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig T/1-ben beszél (mi, nekünk).

Tegnap azt mondta "szia hogy vagy baby?".

Olyat mondott, hogy hallani akarja a hangomat, mert az szerencsét hoz. (Verseny előtti éjszakán hívott fel.)

Biztos, hogy jön, mert akkor nem foglalkozna velem. Meg akar jönni, ez eléggé egyértelmű, de nem tud még jönni.

Építő jelleggel tud valaki valami tanácsot adni?

2015. máj. 4. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, egy okos férfi azt mondja a nőnek amit hallani akar. Neki ez így kényelmes; amikor kellesz neki akkor megy, amikor nem akkor nem.
2015. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!