Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 18 éves lány egy 14 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés

Egy baratnőmről van szó,legyen most Anna,a srác meg Dani...Egy közös ismerősük által ismerkedtek meg,Dani első pillanattól fogva belehabarodott Annába,másnap leültek beszélgetni, és elcsattant egy csók. Anna teljesen bezsongott,azt mondja olyan érzés amikor Dani megérinti, mintha felrobbanna a teste,mindene bizsereg. 2 nap múlva megint találkoztak, Anna elmesélte hogy Dani megfogta a fenekét,és hogy ez Jajj de milyen jó érzés.

Szerintetek normális hogy egy 18 éves lány egy 14 éves fiúval járjon? :/

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 5. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és 18 éves a barátnőm, ez csak egy statisztika! nem számít semmi, jól megvagyunk, szerintem normálisnak is mondható
2015. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én biztos nem járnék olyan lánnyal aki előttem 14 évessel volt együtt...

Az ilyen lányoknak gyerek kell és nem férfi.

2015. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez übernyálas..:/ Amúgy szerintem gáz.
2015. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hát igen, szerelem, de ilyen korban mint, amilyenben a fiú van, meg hogy ilyen gyorsan haladnak, ez csak egy fellángolás. Valószínűleg nem fog sokáig tartani, de igen a lány szerintem is egy kicsit fura, de ha a tanácsra nem hallgat, majd ha baj lesz a saját bőrén foglya megtapasztalni. Ne érts félre, én minden jót kívánok, de ennek így nem sok esélyét látom személy szerint.
2015. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok,de ha egy fiu akar csak egy evvel fiatalabb nalam akkor osztosen nem tudok ugy ra nezni mint egy ,,vedelmezo ferfire".
2015. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja mert ez szerinted kortól függ előző? bár neked m1 te kislány vagy még ezek szerint.
2015. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ők tudják, pár év múlva nem tűnik majd fel ennyire a korkülönbség. Bár úgy tűnt a fiúkat csak idősebb korban érdeklik jobban a lányok, de persze akadnak kivételek :) Ismerőseim már 15 éve együtt vannak, amikor összejöttek a fiú 16 volt a lány 22.
2016. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!