Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülömbség okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülömbség okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, nagyon szeretem, de van köztünk 10 év. Ez lehet gond? Van valaki hasonló helyzetben?
2015. máj. 5. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki az idősebb, és te mennyi idős vagy? Ha a lány mondjuk 17-20,és a pasi az idősebb 10 évvel, akkor lehet gyanakodni a pedofíliára. Ha fordítva van, akkor a pedofília eshetősége hatványozottan fenn áll.
2015. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
külöNNNNbség
2015. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1: 17 évesek esetében bőven nem beszélünk pedofíliáról. 7 éveseknél már esetleg.


kérdező: ez valóban attól függ, hogy hány évesek vagytok. egy 17-27 párosítás nem azért probléma, mert "pedofília", hanem mert az élet olyan szakaszaiban tartatok, ami egyszerűen lehetetlenné teszi a tartós, harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolatot. ha mégis megoldható, akkor az idősebb fél infantilis vagy a fiatalabb koravén (bár az előbbi verzióra szavaznék), és mikor a fiatalabb beéri az idősebbet korban, élethelyzetekben, akkor ő is látni fogja, és... plusz ha nagyon fiatal vagy, akkor még párkapcsolati szinten sem tudsz eleget tenni az igényeinek (pl család, házasság, gyerekek?)


De ha idősebb vagy, mondjuk már egyetem vége felé, dolgozol, stb, akkor nem annyira probléma. A párom 7 évvel idősebb nálam, az majdnem olyan, mint a ti helyzetetek. Jól megvagyunk, jól megértjük egymást, és ez részben annak is köszönhető, hogy nem az aznapi matekdoga a legnagyobb problémám az életben, és hogy korban is már eléggé felkészültnek érzem magam családalapítás, házasság kategóriákra.

2015. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

OFF: #1 Ez nem pedofília. Olvass utána mielőtt mégjobban hülyének néznének téged.


ON: Kortól függ, ha nagyon más életszakaszban vagytok akkor okozhat gondot. Mert ha például egyikőtök még tanul jó pár évig, a másik meg már a családalapításon töri a fejét, akkor bizony ez okozhat feszültséget. De szerintem alapvetően nem akadály. Fejben összeilletek, közösek a céljaitok és szeretitek egymást, akkor hajrá. Amúgyis menet közben derül ki, hogy működik-e a kapcsolatotok. És ez csak rajtatok áll, a ti döntésetek múlik minden. Nem a mások véleménye a mérvadó.

2015. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a sok fogalom zavaros barmot! Tudom savanyú a szöllö, de néz már utána, ha már idegen szavakkal dobálodzól!
2015. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, tudatlan prolilány! :D
2015. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 éves kor alatt igen, mármint 14-24, 15-25.

20 felett már kevésbé.

2015. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!