Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,elég régóta ismerem,nagyon jól kijövünk meg szeretem is.Viszont messze lakik.Én a távkapcsolatnak értelmét nem látom.Hétvégente találkozunk,de mivel sokat dolgozik,túlórázik,így már nagyon ritkán tudunk találkozni,meg ugye az anyagiak is közbeszólnak.Arra már gondoltam,hogy közelebb költöznék hozzá,albérletbe,de idáig egy megfelelőt sem találtam házat.Szóval ti hagynátok ezt az egész kapcsolatot és lezárnátok vagy kitalálnátok valamit,hogy ne kelljen ez miatt szakítani?!

2015. máj. 5. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő mit szeretne?
2015. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem lenni.Én is szeretnék,de így nem sok értelme van.
2015. máj. 5. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd ha férfinak igazán kell egy nő, akkor semmi sem lehet akadály, az se ha a világ másik felén lakik.
2015. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De,az anyagiak,plusz idő kérdése.
2015. máj. 5. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 Ezt aláírom.


Azt csakis te tudod eldönteni, hogy akarsz-e időt, energiát és pénzt beleölni a párkapcsolatodba. Ha ez segít bármit is, nekem nagyon bölcs emberek azt mondták, hogy távkapcsolatot csak akkor fenntartani, ha élvezed. Belebetegedni semmi értelme. Szóval van két lehetőséged:

- vagy nagy levegőt veszel és örülsz, hogy hetente - kéthetente egyszer tudtok találkozni (sokaknak még ennyi sem jön össze) és hogy amint alkalom adódik, közelebb költöztök egymáshoz

- vagy hagyjátok az egészet.


(Én kivárok, de ez én vagyok.)

2015. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!