Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahozni a kezdeti "lángolást" a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe,mert azzal tisztában vagyok hogy ugyanolyan sosem lesz már,mint a kapcsolat elején volt.

3 éve vagyunk együtt,mindketten 21 évesek vagyunk,szóval még fiatalok.Nagyon szeretjük egymást,szeretünk együtt lenni,szoktunk is eljárni ide-oda,bár nem túl sűrűn.Mindketten tanulunk még,én egyetemre járok,reggeltől estig szinte óráim vannak,mire haza érek,hulla vagyok.Ő is tanul,mellette gyakorlatra jár,diákmunkázik és rendszeresen focizik is,ami edzéseket,meccseket jelent heti szinten.Sajnos még együtt sem élünk épp emiatt,mindketten otthon lakunk.Nagyon stresszes és fárasztó ez a mostani időszak mindkettőnknek,de próbálunk megoldást találni hogy együtt legyünk.Hétközben 1 estét tudunk együtt tölteni,hétvégén viszont több időt,ami azt jelenti,hogy péntek estétől vasárnapig,vagy hétfő reggelig,de ilyenkor nem vagyunk együtt sülve-főzve mert ő mondjuk házimunkát végez otthon,vagy edzésre megy,én pedig tanulok,ő addig játszik stb.


Na a sok rizsa után a kérdésem igazából arra vonatkozik,hogy az utóbbi időben már nem úgy megy a szex ahogy kellene.Igazából egészségügyi okok miatt sem tudtunk együtt lenni,hormonproblémáimra fogamzásgátlót szedtem,ami megölte a libidóm,most már kezd jobb lenni,de nem csak ez a probléma...már nem megy olyan könnyen,hogy megkívánjam,sokszor fáradt vagyok és nincs hozzá kedvem,a csókok száma is lecsökkent,sokszor összeveszünk de teljesen banális dolgokon...komoly dolgokon nem is szoktunk összeveszni :) :) Persze eltelik 5 perc és kibékülünk.



Szeretném ha újra jól menne a szex,több romantika lenne és szenvedély.Mit tegyek/tegyünk ez ügyben?


2015. máj. 5. 17:38
 1/2 Fish1 ***** válasza:
Első körben szerintem beszéljetek erről. Mondjátok el egymásnak, hogy szerintetek mi változott meg, mi miatt tart rossz irányba a dolog. Ezen kívül minden kapcsolat csak akkor menthető, ha mindketten tesztek ezért, nem csak az egyik.
2015. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GipszI ***** válasza:
Próbálj fogamzásgátlót váltani vagy mas megoldast talalni a hormonális gondjaidra első korben
2015. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!