Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajajj kérdése:

Mit gondoltok a nyitott párkapcsolatról? Mi férhet bele egy ilyen jellegű kapcsolatba? Szerethetik e valóban egymást így a felek? Te bele mennél? Indokold is.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 14:54
 1/6 Dreed ***** válasza:
Mivel nyitott,bármi belefér. H szeretni? Hát persze,de az nem szerelem lesz. Ez inkább barátság extrákkal dolog lenne. Ha éppen nincs kivel,vagy nem találsz magadnak valót,akkor ott lesz az,akit jól ismersz már,és kitombolhatod magad vele,megvigasztal,törődik veled. Én benne lennék,persze de csak addig,míg nem találnák magam mellé olyat,amiből komoly kapcsolat születhetne.
2015. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fúú igazából az mehet , amit ti szeretnétek húzatok egy határt. Előfordul hogy szeretjük egymást , csak fiatalok vagyunk ki akarjuk élni magunkat. Másik esetben pedig csak a testét szeretjük a másiknak , bármekkora hülyeség de így azért könnyebb minden. Nagyon nagy értelem kell egy ilyen kapcsolat , kezeléséhez és irányításához. Mégsem olyan könnyű és élvezetes mint elméletben , azt hiszed "avval fekszem le akivel akarók , ha épp nincs pina haza megyek otthon még is vár egy". Szét kell tudnod választani az érzelmeket a testiségtől. Nekünk sajnos nem ment féltékeny lehetsz sok minden miatt. A féltékenység a testiségből is adódhat , sokat tanultam egy ilyen kapcsolatból. "Nem ennék olyan ételből , amiből mások is esznek"
2015. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A párkapcsolat már komoly. Tehát már egy hosszabb folyamatról beszélünk. Egy házasság is lehet nyitott. Így gondoltam, hogy teljesen együtt élnek és az nyitott. Nem úgy h ha épp a szükségleteik úgy hozzák összefekszenek!
2015. ápr. 16. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk volt nyitott, minden belefért bárki mással, kb 2 év után lett nem nyitott
2015. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek van hozzá gyomra...váljon egészségére. Nekem nem fér bele. Nem osztozkodom. Vagy velem van a párom vagy nem. Ennyi. Nálam nincs középút. Pont ezért megbocsáthatatlan nálam a hűtlenség is. (egyszeri kaland esetén is)


Bármi belefér egyébként egy ilyen nyitott kapcsolatba, amit mindkét fél akar. Megegyezés kérdése.

2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személyszerint nem tartom egy okos dolognak az ilyet. Érzelimeg elkezd az egyik fél kötődni aztán szenved de nincs visszaút. Legális megcsalás az ilyesmi.Na és itt a felek szerethetik egymást úgy hogy testiségben. De nem vállalnak a másikért áldozatot.Tehát nem olyan mint egy valódi párkapcsolat.
2015. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!