Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy hideg no? Nyegle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy hideg no? Nyegle válaszolók kíméljenek.

Figyelt kérdés
Barátommal veszekedtunk, és azt vágta a fejemhez, hogy nem vagyok gyengéd, és hideg vagyok. Pedig sokszor simogattam, bújtam hozzá, figyelmes voltam vele, szeretkezéskor sem vagyok éppen egy darab fa, de ezek szerint valamit mégis hiányol. Most nem lehet vele beszélni, ezért itt teszem fel a kérdést, szerintetek milyen egy hideg no? Számotokra mit jelent az, ha egy no hideg? 22L

2015. máj. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor mondják ezt a pasik, mikor nem érzik azt, hogy szereti őket a barátnőjük. 18/L
2015. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mikor hozzábújsz a fiúhoz és fázni kezd :o
2015. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi 2-es, hogy kapásból megtestesítetted a nyegle válaszolót.


1-es, erre nem is gondoltam. Tény, hogy osszjottek a dolgok, és stresszes voltam. Lehet, hogy erre értette.

2015. máj. 5. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
hullamerev
2015. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az, hogy valaki szeretkezéskor egy darab fa, vagy a lelke ridegebb, azért az egészen más.
2015. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!