Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen taplók?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem egy tanárral. Ebbe a tanárba,szerelmes volt egy diák.. összeszedtem a bátorságom és rákérdeztem ő ezt hogyan viselte.. mivel ez a hír a diákról,már keringett egy ideje. Mire ő ""meglepődve"" megkérdezte hogy miért szerelmes volt belé?! És mondtuk hogy hát igen ez volt.. és utána mondta hogy ezt nem neki kellett kezelnie,hanem a diáknak. Ez viszont most nem fog összefüggni,utána mondta hogy az szerinte beteges hogy hívogatja FB.-on keresztül ez a lány,és megkérdeztem hogy nyomult-e rá mire ő hát nyomult?!...és vakargatta a fejét szóval akkor mégis lehetett valami köztük de ő a lányt úgymond "kritizálta" hogyha ez megis történt,miért ""kell"" utána ezt csinálni? (Ha nem elég érthető,bocsi) ui.: a lány egyszer a "körömben" volt és írt neki valaki mire ő "jajj ez a ... bá" egyébként én bírom,szeretem,tisztelem a tanárt csak úgy általánosságban értem..

2015. máj. 5. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
What??
2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
wtf?
2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ért ebből valaki egy szót is?

Mert amit ki tudtam hámozni az alapján a tanár leszarta a diákja szerelmi közeledését ami teljesen jogos, nem tapló.

Gondolom középiskolás lányról van szó...

2015. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezzen, aki ebből egy árva szót is értett!
2015. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a redva van?...
2015. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek a történetnek fuss neki még egyszer, lehetőleg legyenek a helyén az alanyok, állítmányok, az sokat segítene.
2015. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy ez tényleg értelmetlen. SRY MINDENKI!!!!😂😂
2015. máj. 5. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha nem elég érthető,bocsi"


Számomra tényleg nem elég érthető, amit leírtál, főleg a második fele.


Ettől függetlenül a lényeget abban látom, hogy tőled, mint diáktól tapintatlanság volt arról érdeklődni ettől a tanártól, amiről érdeklődtél, mert nem tartozik rád.


Abszolút a privát szférája, hogy hogyan kezelte, vagy hogyan élte meg ezt a helyzetet, mint ahogyan a lánynak is.


Szerintem feltehetőleg te sem szeretnéd, ha tőle érdeklődne valaki ennyire személyes dolgokról, amivel betolakodna a privát szférádba, vagy a hátad mögött elmondana rólad bármit olyanoknak, amihez nekik semmi közük.

2015. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval először tagadta, hogy tudta volna a lány érzéseit de a beszélgetés során bennetek az merült fel, hogy mégis lehetett köztük valami mert a tanár azt mondta ,h "hát nyomult a lány" ? Ennyit sikerült felfogni (már ha jól értettem)... szerintem tényleg nem volt semmi köztük és zárjátok is le ennyivel a dolgot!
2015. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivan?
2015. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!