Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz napom volt, barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz napom volt, barátomat elhordtam minden szemétnek, mire elég durva dolgot csinált. Jogos?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szapulni, ahogy tudtam, mindent a fejéhez vágtam, mire először normális hangnemben próbálta mondani, hogy az nem úgy van, nagyon szeret, stb... Én meg még ki is nevettem, mire aztán kaptam egy pofont. Erre még jobban elkezdtem szidni, majd megragadta a nyakam, és odanyomta a szekrényhez, és azt mondta, hogy ha nem fogom be a pofám, nem biztos, hogy megérem a holnapot. Aztán elment. Pár órával utána küldözgetett smseket, hogy egyáltalán nincs igazam, és azóta folyamatosan küldi azokat a "bizonyítékokat", ami megcáfolnak engem. Most mit csináljak?
2015. máj. 5. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Jogos e, hogy kaptál egy pofont?


Nos, jogilag az az álláspont, hogy a családon belüli (ok, párkapcsolaton belüli) erőszak egy tiltott dolog ugye, de nem lehet rá hivatkozni, h a másik fél azt kiprovokálta.

Én nem ütöttelek volna meg a helyében, de a te helyedben se lennék meglepődve. Hogy mit csinálj? Kérj bocsánatot, aztán ő is tegye ugyan ezt azt béküljetek ki.

2015. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot.Még egy hasonló vita,ugyanez fog kijönni belőle.
2015. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Idióta szuka vagy. Ha a pasid helyében lennék már szingli lennél...
2015. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elsőre ne hallgass,eszedbe se jusson bocsánatot kérni.
2015. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Mennyire durva dolgokat vágtál.a fejéhez? Mert akkor vagy nagyon durva dolgok voltak, vagy nagyon heves vérmérsékletű a barátod, hogy erőszakhoz is folyamodott. Mindenesetre ez nem méltó viselkedés hogy bánt egy nőt.

Ha lenyugodtatok, üljetek le és beszéljétek meg.

2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindketten hibásak vagytok.

De itt a barátod a balf.sz.

Engem is idegesit mikor minden ok nélkül elkezd barátnőm szidni,de ezt általában betudom a menstruációnak vagy hogy csak rossz napja van,fáradt stb...

De megütni vagy bántani na azt soha,de soha.

Még szavakkal sem szoktam ilyenkorvisszavágni,hanem csak hallgatom,várom a végét.

1 óra mulva úgyis megbánja az egészet,bocsánatot kér és elvan rendezve.

De soha nem ütném meg.

Szóval hagyd ott a francba.

2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
elítélem a nők bántalmazását , soha semmilyen körülmények között nem fordult,fordulna elő h kezet emelek rájuk... Viszont rengetegszer megérdemelnek egy nagy pofont jópáran .. Ha emberileg megaláznak tönkretesznek , megkárosítanak valakit ne csodálkozzanak ha kapnak egy pofont, mert nem mindenki kezeli jól
2015. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ha rossz napod van akkor meg ne a barátodon töltsd ki a dühödet... Ő pont azért van ott hogyha rossz napod van akkor is felvidítson. Bizony, ismerd be hogy te is hibáztál.
2015. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Soha nem csinált ilyet, általában kenyérre lehet kenni, néha kicsit már az volt a bajom vele, hogy papucs. Lehet most telt be a pohár...
2015. máj. 5. 22:32
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért jó szapulni, meg mindent a fejéhez vágni? gondolom szépen mondtad neki ezeket...

A srác hibás, egy férfi soha ne emeljen kezet nőre!

De attól még az nem jelenti azt, hogy nem érdemeltél meg egy pofont.

2015. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!