Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, vagy tényleg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy tényleg túl durva voltam? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom nálam lakik tulajdonkèppen eltartom, mert sok pènzt nem ad. Múltkor arra èrek haza hulla fáradtan hogy valami csajjal röhögcsèl, már ez maga is zavart de aztán a csaj közölte velem hogy remèlem nembaj de most pár napig itt lesz. Kirakták otthonró . Nincs hová mennie ès a barátom volt olyan kedves ès befogadta. Először azt hittem hiszti rohamot kapok, de vègül tök nyugodtan közöltem vele hogy bocsi de a lakásom nem csöves szálló. Ezen persze nagyon kiakadt, elrohant, de az ajtóból mèg visszaszólt a barátomnak hogy " na menjünk, ha ez a hülye liba nem engedi meg hogy itt maradjak akkor keresünk nekem valami jobb helyet". Na itt betelt a pohár ès felpofoztam a csajt majd közöltem vele hogy tartsa magát távol a lakásomtòl meg a pasimtól. A barátomnak meg azt mondtam hogy ha utánna megy akkor többet vissza se kell jönni . Barátom szerint túl dúrva voltam ès bár lehet tènyleg de azt a csajt már règ fel kellett volna pofoznia anyucinak vagy apucinak mielőtt mèg ilyen bekèbzelt r*banc lett. Nincs igazam?

24/L


2015. ápr. 25. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,de a barátodat is ki kellett volna hajítanod vele együtt.
2015. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De igen, abszolút igazad van.

Nem is értem hogyan gondolhatta a barátod, hogy majd a te lakásodban ingyen odaköltöztet valami csajt. :O

Szerintem a barátod is megérdemelt volna egy alapos kiosztást vagy pofont.

2015. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt! :)
2015. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha vkihez odamegyek lakni az a minimum h meghúzom magam, jól tetted mit képzel ez magáról?
2015. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden normalis ember ezt tette volna,a pasid meg se érdemel téged csövezzen csak avval a kis qrvaval,remélem kidobod végleg!!!!
2015. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pasival egyutt repulnie kellett volna.
2015. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ebben a történetben mind a három személy (a barátod, a lány és te is) nem normális ember módjára viselkedett.

1. A barátod a megkérdezésed nélkül miért visz oda valakit?

2. A csaj, ha már ilyen helyzetbe került, miért nem kér tőle illedelmesen engedélyt?

3. Te miért nem tudod értelmes ember módjára közölni a mondanivalód, miért kell agresszívnek lenni, pofozkodni?

2015. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad volt, én is ezt tettem volna a helyedbe.

A barátodat is viszont ki kellett volna hajítanod.

Ne csodálkozz ha megcsal ezzel a lánnyal esetleg...

2015. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van! Mi a szar, menjen vele a barátod más helyet keresni?? :'DD megértem hogy nem tudod most hol vagy...
2015. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igen!Ezt már szeretem! :) Biztos kellemes érzés volt munkából hazaérve ilyenekkel szembesülni...én see m tudtam volna nem megállni,hogy aggresszíven lépjek fel.
2015. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!