Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a pénzre hajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénzre hajtanak a nők?

Figyelt kérdés
26 évesen van elég tapasztalatom ahhoz,hogy lássam "a belső számít" meg a többi marhaság szöveg csak púder. a nők csak azzal boldogok akik elviszik vacsorázni bulizni kocsikázni stb. és ez lassan már természetes nekik. és akik évekig ezt a szintet fenn tartják az nekik a nyerő pasi.
2015. máj. 6. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Mert szeretik a luxust, de nem szeretnek megdolgozni érte.
2015. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
több pénz > kevés pénz
2015. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem mindenki arra hajt de az tény h fontos a biztonságérzése
2015. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem igaz. Csóró pasim van. És nem zavar, imádom, inkább adok neki lóvét hogy tudjon hozzám jönni.
2015. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg te keresgélsz rossz helyen. Van, akinek ez a pénznyelő típus jön be...
2015. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a pénz, hanem a méret is számít. Kicsi 12cm-es farokkal, csóróként, autó és új szülőktől független ingatlan nélkül nem sok esélyed van náluk. 28/f.
2015. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem a rossz helyen való keresgélés a lényeg. meg nem is a fa-sz mérete számít. lehet 30 centis is,de kétlem,hogy egy koldussal is együtt lennének a nők. én ezt tapasztalom a környezetemben,ismerősöknél,de pl május elsején is idegeneknél. a nők unottan ültek,minden bajuk volt,de az jó volt,hogy a pasi vette elő mindig s tárcáját :D és egyre több ilyen nő vagy,persze egyik se vallja be,még saját magának se.
2015. máj. 6. 20:44
 8/17 A kérdező kommentje:
van*
2015. máj. 6. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Akkor én miért logók ki a sorból? Miért én adok pénzt a páromnak arra hogy jöjjön hozzám?? Aha, nyilván fontos az anyagi biztonság, de szeretem a pároM!
2015. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert hazudsz, utolsó.
2015. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!