Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, átver, vagy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, átver, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nagyon naiv vagyok ezért is kérem a véleményeteket!

3 hete egy házibuliban megismerkedtem egy sráccal. Bejelölt facebookon, rengeteget érdeklődött, és elhívott találkozni következő hétvégére. Kb. az egész hétvégét együtt töltöttük, rengeteget bókolt, egy közös haverunk mondta is, hogy tetszem a srácnak, figyelmes volt, meghívott, haza kísért...mint a filmekben.

Utána kiderült, hogy a srác nemrégiben lépett ki egy komoly kapcsolatból amiben megcsalták, és még mindig szerelmes. Az egyik programra csak azért hívott el, mert az exét hívta de az lemondta.

A lényeg a lényeg, hogy a következő hétvégét is velem akarta tölteni, de nekem el kellett utaznom egy hétre. Közölte, hogy keresni fog, nem keresett, csak egy smst kaptam tőle, amiben az állt, hogy nem mert hívni mert félt, hogy zavar.

Azóta eltelt lassan 5 nap, és nem ír rám, nem keres.

Én azért nem keresem, mert legutoljára én kerestem és egész nap nem is írt vissza.

Az smsben még az is volt, hogy a MOSTANI hétvégét nagyon várja-most találkozunk majd.

Azóta nem is írt még a hétvégével sem kapcsolatban. A közös haverunk szerint ez egy nagyon megbízható srác, és nem hülyít, nem játszik velem, ugyanakkor én meg rohadtul azt érzem.

19 évesek vagyunk.


2015. máj. 6. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak hülyít. Egy srác, akit érdekel egy lány, nem így viselkedik, az meg, hogy azért hívott el téged, mert az exe lemondta, plusz, hogy nem válaszol, ha keresed, a legárulkodóbb jelek.

Szerintem ne éld bele magad.

2015. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha esetleg ráírnál? Mi van, ha valami családi gondja van, vagy esetleg történt vele valami? Amúgy is a mai világban, már oly mindegy ki ír rá kire,azért te is érdeklődhetnél picit,hogy lássa rajtad igen is szeretnéd. Ezt lányként mondom,tapasztaltam már.
2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal, ezer és egy oka lehet annak, hogy nem keresett. Btw honnan tudod, hogy az exét hívta először?
2015. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Onnan tudom, hogy Ő mondta nekem, hogy hívta az exét, de lemondta, mert bulizni volt kedve, így inkább engem hívott, mint normális lányt...

Nos, azért nem írtam rá(én is gondoltam erre a családi dologra), mert fent van egész nap facen, tevékenykedik, képeket tölt fel, tehát emiatt gondoltam, hogy van valami, illetve múlt héten én írtam rá, és ugye semmi...

ha nagyon akarna velem beszélgetni egy kattintás, mert telóról van fent.

Én kezdeményeztem múlt héten, mielőtt elmentem, de Ő nem volt vevő rá.:(

2015. máj. 6. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma sem keresett? (második)
2015. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdeklődsz! :)

Ma keresett délután, de csak este volt alkalmam beszélni vele, mert orvosnál voltam, és elég csúnyán lekoptatott, pedig mondtam is neki, hogy orvosnál voltam.

ELég bunkó volt, de azért hozzá tette, hogy reméli, ma többet tudunk beszélni, szóval nagyon kétes.

2015. máj. 8. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod folytathatjuk privátban! :) a találkozás szóba került?
2015. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!