Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjem megcsókolni/megpuszilni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem megcsókolni/megpuszilni (szájon)?

Figyelt kérdés
Van egy fiu 16. Én 13 lány vagyok. Kölcsönösen bejövünk egymásnak. És Barátok vagyunk de én ennél többet szeretnék és szerintem ő is mert ahogy rám mosolyog az olyan.. :D Ésss.. Szinte minden nap találkozunk a buszmegállóban és szoktunk beszélgetni de csak ugy h ha ő jön oda amikor én ott vagyok egyik haverommal én nem "merek" oda menni nem tudom h mit mondjak.. Meg h a haverja mit mondani h én odamegyek.. És jelzésként h én többet szeretnék mint barátság pusziljam meg vagy ne?! Vagy más ötletek?!
2010. febr. 23. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha barátok vagytok csókot semmiképp:) Mert abból lejöhet h nyomulsz és h ku.rvának hinne.

Hát adj neki puszit de olyat h közel adod az ajkaihoz.:D


esetleg probáld meg éreztetni non-verbális jelekkel(pl kacsintás vagy mosolygás ienek)

És ha te is tettszel neki akkor lépi fog ha nem nyuszi:D

De ah nyuszi akk esetleg léphetsz te is, de várj azzal:)


15/f voltam:)

2010. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne a haveroddal menj a buszmegállóba,hanem egyedül és akkor mosolyogj rá te is.

13 éves vagy! Volt már kapcsolatod?Ez mindenkinél (majdnem mindenkinél)így megy először.Én sem mertem kezdeményezni,még most sem mindig merek,pedig 15 évvel idősebb vagyok nálad.

2010. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

volt már kapcsoltam de az nem volt valami komoly..

van hogy egyedül megyek ki.. de én nem tudom h h menjek oda hozzá. hogyha a barátaival van. és mit mondjak? ????????hogy adjak neki puszit mert ugye valahogy közel kell hozzá kerülnöm?????

2010. febr. 23. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
szija!én 12 éves lány vok,és én is hasonlóan jártam!18 éves a haverom,és szerelmet vallottunk egymásnak!nem tudtam h megcsókoljam-e vagy sem,a vége az lett h fogadtunk h meg mer-e csókolni!már 5x smároltunk és nagyon jó volt!szerintem te is hasonlóan cselekedj!
2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! 12-13? ~.~
2010. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Holnap együtt fogunk sétálni..

fogjam meg a kezét vagy öleljem meg vagy puszi vagy csók vagy mii?

lécci segítsetek..

2010. febr. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!