Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kéne csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
a barátommal már egy hete szakítottunk és azóta nem is beszéltünk,viszont kölcsön adtam neki 2 tollat meg 500 forintot(és ameddig együtt voltunk addig vissza akarta adni többször is csak vagy mondtam neki hogy ha kell még neki akkor maradjon vagy nem tudtam volna úgy vissza adni,ezert nála maradt).És azt bunkóság lenne vissza kérni? és ha vissza kérném akkor hogy? mit irjak neki? vagy hagyjam annyiban és ne kérjem vissza? (amugy én 17,volt barátom 19 éves)

2015. máj. 8. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Micsoda problémáid vannak? :)

Megduplázom!!

Adjak neked 4 tollat és ezer forintot? :)

2015. máj. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen tollrol beszelunk? Es miert olyan nagy osszeg az 500 forint? Valami regi tintaval toltheto gyonyoru tollakrol van szo?
2015. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az az 500 ft. az nem összeg. Persze jó ha van de ha most ilyen kis pénz miatt nem kell aggódnod. A két toll pedig a legdrágább kb 150ft/db. Meg ha becsületes, mert írtad hogy vissza akarta adni, akkor lehet hogy magától visszaadja. Ha nem akkor költöttél rá 800 ft-ot.
2015. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából egy kamasznak 500Ft igenis sok. Abból már vehet magának fagyit, nasit, ilyen apróságokat.

De ennek ellenére, kedves kérdező, én is úgy gondolom, hogy ha becsületes, visszaadja, elvégre az a tiéd. Jobb lenne hátrahagynod az egészet, zsebpénzt még kapsz a szüleidtől, egy tollnak meg nagyon olcsó darabja :)

2015. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele,ha nem adja vissza,legyen boldog a tollakkal,meg az 500 Ft-tal.
2015. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neki illenék visszaadni! Szomoru hogy neked kell visszekérni!

Szűkszavu, tömör legyél a leveledben, hogy ne tudjon belegondolni semmit!

2015. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tuti troll.


De most komolyan, a 70-es években élünk, amikor egy csinos repi golyóstollal még meg lehetett vesztegetni az ügyintézőket? 500 forint meg mennyi? 2-4 kávé ára? Ha ennyire nem tudod azt mondani, hogy legyen boldog vele, az elég kicsinyes...

2015. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a sok nagyképü uri majmot! Van b..ki akinek számit! De kúlönben nem az összeg! Az elv számit!
2015. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!