Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Van erre valahogy megoldás?

Figyelt kérdés

A párom talált a telefonomban egy nagyon kínos üzenetet, amit egy barátnőmnek írtam korábban. Az üzenetben azt írtam neki, hogy kikezdtem egy másik sráccal, aki nagyon jó barátom, és csak azért nem feküdtünk le, mert ő nem helyeselte volna. Persze ez az üzenet egy nagy kamu, azért írtam a barátnőmnek, hogy felvágjak előtte, hogy ne nézzen nyuszinak, és gondoltam ettől menőbb leszek... De persze a párom teljesen kiakadt, ami tök normális, mert mégis mit gondolhat most, te jó ég.. És persze nem tudom neki megmagyarázni, hogy ez csak egy hülyeség volt, nem is csináltam semmit, nyilván nem hisz nekem. Iszonyú ez a helyzet, mert soha nem is csinálnék ilyet, ő meg most majdnem 8 év után ilyet gondol rólam. :(((((

Hogy tudnám megértetni vele, hogy ez csak egy gyerekes hazugság volt, és nincs mitől tartania???


22/L


2015. febr. 13. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Megérdemled, remélem szakítani fog és tanulsz ebből.
2015. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha nem is csináltam semmit? Leírtam egy meggondolatlan hülyeséget, pedig soha nem is csalnám meg, mert őt szeretem a világon a legjobban. Nagyon rosszul érzem magam..... :(
2015. febr. 13. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha 22 évesen azon a szinten vagy, hogy attól leszel menő, ha egy utolsó hűtlen kis libát játszol, aki átveri és megcsalja a párját, akkor nem való neked komoly kapcsolat. Őszintén remélem, hogy kidob téged a párod, megérdemled.

Remélhetőleg picit változtat ez az értékrendeden és azon, milyen barátnőket választasz magadnak.

2015. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mi mindenen mentetek már keresztül, mennyire szereted, és gondolja végig, hogy hány lehetőség volt már arra az elmúlt 8 évben, hogy eltávolodjatok egymástól, mégsem történt meg, együtt maradtatok, se iskola, se munkahely nem választott szét titeket, szerettétek egymást. Bízzon benned, hogy neked csak ő kell, és az egész csak egy gyerekes tréfa volt, hogy a barátnőd kicsit máshogy nézzen rád. Talán legutolsó lehetőségként még azt is felajánlhatod, hogy olvassa el más beszélgetéseidet is pl. FB-n, kikkel csevegtél, vagy kérdezzen rá egyenesen a srácnál.


De ha nem tudod meggyőzni a bizalommal, nem hisz neked még 8 év után sem, akkor ezzel nagyon csúnyán rácsesztél, viszont ha csupán ennyi elég neki ahhoz, hogy búcsút intsen, akkor eleve nem kellett már sok ahhoz, hogy ez a kapcsolat megszakadjon, mert ő is kacsintgatna másfelé.

2015. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen nem engedheted meg magadnak ezt máskor. Teljesen jogosan akadt ki. Ez után már én sem bíznék meg a barátnőmben soha többé. Szakítani fog veled szerintem, és abszolút jogosan. Majd megtanulod a következő kapcsolatodban, hogy a dolgokat nem kamuzással kell fokozni, és előadni. Ez szánalmas 22 évesen.
2015. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyerekesen viselkedtem és azt senki nem tudja elképzelni, mennyire szégyellem magam... Ez egy kétségbeesett próbálkozás volt, hogy legyen végre egy jó barátnőm, mert soha nem tudtam könnyen barátkozni. De most nagyon megtanultam, hogy akkor inkább ne is legyen barátnőm, többé nem fogom megjátszani magam.


Már felajánlottam neki ezeket, hogy olvassa el a beszélgetéseimet, meg azt is hogy írjon a nevemben a srácnak, mert akkor tudni fogja, hogy igazat mondok. De azt mondta biztos figyelmeztettem rá, hogy majd hazudjon... Nem tudom mit csináljak. :( Már tiszta depressziós vagyok. Ha egy ilyenért elveszítem, ami meg sem történt, én biztos megőrülök!!!

2015. febr. 13. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:

tanulj a butaságodból...

még ha együtt is maradtok ez valószínűleg ott fog maradni benne...ha meg szétmentek akkor rájössz, hogy nem kellene butaságot írnod...

2015. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mutasd meg neki ezt a kérdést.
2015. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szakítunk, mert nagyon szeretjük egymást. Legalábbis azt mondta, nem bír elküldeni és hinni akar nekem, de nem tudja, hogy menni fog-e. De én azt akarom, hogy újra bízzon meg bennem, mert soha nem ártanék neki. De ezt egyszerűen nem tudom bebizonyítani neki és megőrülök!!!! Simán bízhat bennem, de ezt már soha nem fogja tudni. :(
2015. febr. 13. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj megérdemled... Feltudod fogni hogy egy felszínes barátságért kockáztattál 8 évet??? Remélem kidob, én is ezt tenném. Sajnálom, hogy nem tisztelted azt amid van.
2015. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!