Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez, akar?

Figyelt kérdés
Február óta kijárok egy sráccal. Először csak baráti beszélgetéseknek indult, én akkor szakítottam a párommal és kijelentettem, h egy ideig nem akarok kapcsolatot és ő is ezt mondta, h neki sem hiányzik a kapcsolat, de az első találkozás után jött a következő, következő... Azóta minden hétvégén találkozunk min.1x. Csókolózunk, de már volt köztünk több is.. Viszont 1 hónapja már h elkezdtem iránta többet érezni, de ő nem tudom, h h van ezzel, mert sosem beszélünk ilyesmi dolgokról... Még ez a téma sosem volt felhozva, de sokszor úgy viselkedünk egymással mint egy pár. Annyira megkérdezném tőle, h ő, h érez, de félek, h egészen másképpen mint én és ez miatt, h megtudja, h bennem erősödtek az érzések megijed és megszűnik közöttünk még az is ami most van. Viszont sokáig nem lehet ezt az "együtt is meg nem is" játékot játszani, mert így nem tudok ismerkendi, másoknak esélyt adni, mert tudom, h ő a képben van és addig abban bízok, h több lesz, de úgy járni sem akarok, h várok rá és egyik napról a másikra lelép... Valakinek valami ötlete? Ideje lenne ezt tisztázni? Vagy csak alakuljon ki? :( Segítsetek!
2015. máj. 8. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,mert az ember a barátjával nem csókolózik. Ő rád vár.De nem tudni meddig.
2015. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.köszi a választ ! :) És hogy kezdjem el? Mert gőzöm nincs, h ilyen témát, h lehetne felhozni. Tudom, nincs megfelelő idő ilyenekre, de attól nagyon rettegek, h ha visszautasít akkor nálam eltörik a mécses...
2015. máj. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!