Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar többet találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar többet találkozni velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Messze lakunk egymástól,így csak hétvégente tudunk találkozni, de ilyenkor is csak egy alkalommal találkozunk, hiába szeretnék én többet.


Még csak 3 hete vagyunk együtt és mindig volt rá értelmes magyarázat, hogy miért nem tudunk találkozni, szóval nem akarok messze menő következtetéseket levonni, csak nekem fura. Én sokkal többet szeretnék belőle.


Amikor együtt vagyunk, akkor viszont fantasztikusan érezzük magunkat egymással. :)


2015. febr. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma az igényetek. Van, aki beéri heti 1 találkozással, van, aki 0-24ben a másikon akar csüngeni. Hosszú távon ez problémát fog jelenteni köztetek.
2015. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
nem akart kpcsolatot csak 1 éccakásat
2015. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!