Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfi közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közül melyiket választod?

Figyelt kérdés

Odavagyok két férfiért. Nem tudom melyikőjüket válasszam. Voltatok már hasonló helyzetben? Mindketten viszonoznák. Valahányszor elképzelem az egyikőjükkel, hiányzik a másik az életemből. Ha ők lennének ugyanebben a helyzetben, lehet, hogy számotokra furcsa, de én azt is megérteném. Ti éreztetek már így? Mi segített? Kérdezzetek bátran, ha azzal közelebb kerültök a témához és jobban megértitek. Meséljétek el, ha nektek volt/van hasonló.

23/L


2015. máj. 8. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld óvatosan kipuhatolni náluk, hogy nem-e vevők a poligámiára.
2015. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy oldalon olvastam az idezetet, hogy a masodikat valaszd, mert ha igazan szeretted volna az elsot nem szeretsz bele a masodikba.
2015. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy a lányoknak nincs lehetőségük válogatni ..
2015. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszát osztom
2015. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne lehetőségünk válogatni! :-) Azt az idézetet én is olvastam, van benne valami. De nem lehetsz két emberbe szerelmes? Nem olyan könnyű ez, nem tudnám elfogadni, hogy az elsőt kizárnám az életemből. Egy ideje már őrlődök, és nem kezdeményezek egyikőjük irányában sem ezért. :-(
2015. máj. 10. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hosszú távon a két fiú, egy lány felállás igen nehezen tudna csak működni.
2015. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban szereted, ennyi. Nem lehet, hogy mind a kettot ugyanugy szereted. Ha megis, vegyel mas ertekeket is szamba, mennyit torodik veled, mennyire kedves, ha esetleg van, akkor a szex mennyire jo vele, ilyenek. Dontened kell, kulonben mind a ketten feladjak, es biztos vagyok benne, hogy neked is jobb az egyikuk, mint senki.
2015. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, két férfi között őrlődtem. Az egyikőjüket már régóta szerettem, párkapcsolatunk is volt, viszont a másik olyan dolgokat adott, amit hiányoltam anno, mikor a másikkal voltam együtt. Sokkal többet törődött velem, nagyon jól el tudtunk beszélgetni, odafigyelt rám, éreztem rajta, hogy igazán tetszem neki, egészségesen izgul mikor vele vagyok, és ez imponált. Nekem közben mindkettőjük tetszett, az első mégiscsak az első szerelmem volt, akihez nagyon kötődtem, a második pedig lelkiekben egészített ki. Végül a második mellett kötöttem ki, mert úgy éreztem abban a pillanatban rá van szükségem. Egy év után jöttem rá, hogy amit éreztem vonzalom, nem szerelem, és számomra inkább lelki szintem fontos a személyisége, és inkább olyan volt mint egy nagyon jó barát. Ekkor szakítottunk, rá kis időre pedig újra összejöttem az első szerelmemmel, azóta sokat javult a mi kapcsolatunk is, mindketten lenyugodtunk, és sokkal jobban figyelünk egymásra.


Az a tanácsom, hogy képzeld el mind2-vel, hogy milyen irányban alakulna az életed, melyik az amelyik jobban tetszene, ha kell írd fel ezeket a gondolatokat egy lapra, és az alapján mérlegelj, értékeld ezeket a szempontokat. Az, hogy tetszenek, még nem azt jelenti, hogy szerelmes is vagy beléjük, válaszd azt, amelyikőjükről úgy érzed, hogy igazi szerelmet válthat ki belőled.

2015. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó válaszoló, tanulságos történet, csak kérdés, hogy valóban melyik lenne az igazi szerelem, ha én nem járim meg azt az utat, mint amit te, akkor elképzelés alapján lehet, pont a fordítottjára jutok, mint, ami igaz lenne. Mázlista vagy, hogy az első szerelmed újrakezdte veled, akkor az tényleg igazi volt mindkét részről. Nekem annyiban is nehezebb a döntés és úgymond nem tudom megtenni ezt velük, hogy mindkettőnek fiatal házassága van egy gyerekkel(gyerek miatti házasság) és mindketten kiszállnának belőle, de mégsem hagyhatom ott az egyiket, hogy bocs csak erősen vonzódtam érted, csalódást nem szeretnék okozni. Ezért nehéz, de tudom, hogy választanom kell, és fogok is, csak még kell egy kis idő. De nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat hozzá mindenkinek.
2015. máj. 13. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!