Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat, vagy túl különbözőek vagyunk? Túl jó a lány hozzám képest?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, az iskola laza, menő, mindig bulizós rétegéből, és az a helyzet, hogy elég bunkó a stílusom (pl. szó nélkül lenyúlok mások kajájából, kötekszem, felismerem mások gyenge pontjait, ilyesmi), ezt tudom is magamról, de nemtom, így alakult ki, furcsán néznének a haverok, ha másképp viselkednék. Bejövök a lányoknak, igazából sokkal össze is jöhetnék, de már jó ideje ez az életmód nem izgat annyira. Teljesen kiégtem, utálom a viselkedésemet, utálom, hogy mivel ilyen vezetőtípus vagyok, sokan utánoznak, követnek. És mindeközben eléggé intelligens vagyok, szeretnék normálisabb lenni, de egyszerűen képtelen vagyok a kedvességre.


De az a helyzet, hogy ez alól Ő kivétel. Van egy lány az osztályunkban, aki tényleg tökéletes. Gyönyörű, intelligens, szorgalmas, becsületes, mindenkivel alapból kedves, nem egy harsány személyiség, de nincs önbizalomhiánya, bárkivel lazán elbeszélget. Őt így hidegen hagyja az iskolán belüli "ranglétra", nem akar menő lenni és bulizni, mindig önmaga. Sportol, versenyszerűen csellózik, önkénteskedik, korrepetál, nagyon művelt és művészi, magyarórán mindig ő beszél.

Idén figyeltem föl rá, mert együtt járunk történelemfakultációra, és van, hogy a melletted ülővel kell vitázni, akkor jöttem rá, milyen intelligens, és tényleg a szemembe néz, amikor beszélhetünk, és rengeteget nevet. Teljesen kész vagyok tőle. Általában távolról figyelem, olyan, mint egy angyal.


Haverokkal is beszéltünk róla, és zavar, hogy tiszteletlenül beszélnek (igazából beszélek én is róla), úgy, mint a többi lányról. Ez alatt azt kell érteni, hogy sokan "lejócsajozzák", pedig ő ezerszer afölött van. Páran tervezik, hogy bepróbálkoznak nála (a lánynak még soha nem volt senkije), és én már féltékeny vagyok. Nekem az a lány sokkal többet jelent.


Érdemes lenne közelednem felé? Úgy érzem, ha nem utasítana el, végre önmagam lehetnék mellette. Ő az egyetlen, akivel nem vagyok flegma, és talán az fogott meg, hogy ő is kedves velem (mert ő mindenkivel az). Flegma viselkedésre általában ugyanolyan viselkedés a válasz, ez a mai korosztály kimondatlan szabálya. De ő efölött áll. Én is szeretnék.


Szerintetek mit csináljak?



2015. máj. 9. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hmmm. Elmesélésed alapján nem érdemled meg. Mindig is rosszul voltam az ilyen fiúktól mint te (már ne haragudj, de így van).


Ellenben meggátolni se tudlak. Ha úgy gondolod, hogy szeretni fogod őt és tényleg vele leszel akkor próbálkozz be nála. Viszont ha akár a legkisebb kétség is felmerül benned, hogy megbántod, elhagyod, megcsalod, tiszteletlenül, bunkón bánsz vele... Akkor nem teheted meg vele azt hogy felszeded.


Az ő érzéseire gondolj elsősorban és ha megbántanád... akkor az ő érdekében tartsd távol magad tőle.

2015. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is legyel onmagad! Ugy tunik elegge adsz mas velemenyere es aszerint cselekszel. Ez nem epp intelligens viselkedsz kedes. Ha ugy erzed tobb van benned, akkor hozd elo azt az ened es kozeledhetsz aztan a lany fele. Ha mindenkinek megjatszod a vaganyt attol nem leszel tobb. Esszel kell jatszani a jatekot, perszede ha folyton egy flegmat jatszol, nem varhatsz tul sok jora. Biztos imponalna a lanynak ha meglatja h ez a 'rosszfiu' azert tud normalis is lenni. Azt mar en nem tudhatom,hogy jarnis veled kesobb.
2015. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mar sokminden mastol is fugg.

Szoval magadban tisztazd le elobb a dolgokat.. es aztan lepj.

Viszont ne jatszd meg a jofiut sem csak azert h 'megszerezd' a lanyt.

Ha vegul ugy erzed megiscsak h ez vagy te,lesz@rom tipus es igy erzed jol magad a borodben,akkor hagyd a lanyt. Ne tole vard a csodat... Csak rajtad mulik milyen ember vagy/leszel.

2-es voltam

2015. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen, mindenképpen, mindenképpen!!! :)


Környékezd meg, beszélj vele, mutasd meg neki a jó oldaladat. Ha nem tetszik neki, úgyis érezni fogod, h zárt kapukat döngetsz. Szerelmes vagy, rosszfiú, az a helyzet ;)


Egy fontos tévhitedet szeretném még eloszlatni: Nem égtél ki, nem vagy rossz úton, nem vagy más ember, mint aminek mutatod magad. Tini vagy, 17 éves, és ebben a korban ez teljesen normális, h az ember keresi önmagát. Ez alól egyetlenegy osztálytársad sem kivétel. A középiskola évei arról szóltak, h kiforrjon, legalábbis elkezdjen kiforrni a személyiségünk.


30N

2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy olyan típusú sráccal járok, mint amilyen te vagy. Én aztán nem kérdeztem rá, de ahány régi ismerősével találkozunk, mindnek a földön landol az álla a viselkedése miatt :D Ráadásul ahogy elnézlek, neked (is) ösztönszerűen jön a "jó" viselkedés ezzel a lánnyal, semmi megjátszás, megfelelni akarás nincs benne - és ez jó.


Még két dolgot tudok mondani a saját esetemből:

1. Ha a párom nem veszi a fáradtságot és kezd el udvarolni nekem, nem hiszem, hogy megfordult volna a fejemben, hogy egy ilyen nagyszájú, nyüzsgős fickó bármit is akarhat tőlem vagy hogy én férfiként vagy ha úgy tetszik "párkapcsolati alapanyagként" tekintsek rá.

2. Te annyi helyzeti előnyben vagy, hogy téged a leírásod alapján normális, intelligens, tisztelettudó, őszinte stb. stb. emberként ismert meg. (Az én párom előbb flörtölt, mint hogy ezt az oldalát elkezdte volna megmutatni, így szegény el lett hajtva egy néhányszor :$)


Szóval én amondó vagyok, hogy ha kölcsönösen jól érzitek magatokat egymás társaságában, akkor mindenféleképp megér egy próbát a dolog, aztán hagy döntse el a lány, hogy "túl jó-e hozzád" ;)

2015. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 9. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakultak a dolgok? :)
2015. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld, egy hónapja együtt vagyunk és minden a helyére került, úgy érzem! :)
2015. nov. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!