Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normalis, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, ha anyukam nem orul, hogy a baratom majdnem 2 evvel fiatalabb nalam? 18/L

Figyelt kérdés

Szerinte nagyon gyerek meg es nem hozzam valo, es ezt mar annyiszor mondta, hogy lassan kezdem en is elhinni. Mindketten szuzek vagyunk (bar nekem lehetett volna mar tobb kapcsolatom is de egyiktol sem akartam semmit.)

Mit tegyek, hogy elfogadja es en se erezzem magam rosszul e miatt?



2015. máj. 4. 15:22
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor nem számít a kor.
2015. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
cseréld le 2 évvel idősebbre
2015. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A normális ha a fiú idősebb..

Furcsa pár lehet 1 16 éves fiú és 1 18 éves lány :o

2015. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Közöld vele, hogy semmi köze hozzá, hány éves a barátod. Megérteném, ha esetleg 13-14 vagy 50-60 éves lenne, de ez a két év semmi, simán akadnak szerintem olyan 16 évesek akik érettebbek valamivel a többinél és olyan 18 évesek akikhez még inkább egy 16 éves való, ha jól megvagytok, nem tök mindegy ki hány éves?
2015. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
mióta ismered/jártok, anyukád miért gondolhatja ezt róla? ismeri egyáltalán, szokott vele találkozni úgy egyébként, vagy csak ha nálatok van?
2015. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a normális, ha szeretitek egymást, akkor kinek mi köze hozzá?!

...

Egy biztos, hogy engem 18 éves koromig nem érdekeltek a nálam idősebb nők, de 20 felett már teljesen mindegy.

2015. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha anyukád célja, hogy gyorsan elkelj, akkor megértem, hogy nem tetszik neki, hogy 16 éves srácod van.


Ha viszont olyan családod van, hogy tovább tudsz tanulni, akkor anyudnak elég azt mondani érvként, hogy a 18 éves srácok már túl gyors tempót akarnak (ami igaz is), és hogy a srácod lehet hogy kicsit gyerekes, de illik hozzád, mert még kicsit Te is az vagy.

2015. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Szerintem is ciki...én sosem kezdtem volna fiatalabb fiúval. Egyáltalán mit látsz benne? Ovis még hozzád képest...bár lehet, hogy ő a kivétel... Szerintem gáz rád nézve, de ő biztos örül mint majom a farkának... 25/N
2015. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%

Ne hallgass másokra! Mi nem ismerjük a barátodat így véleményt sem alkothatunk róla az életkora alapján... Ismerek olyan 25 év körüli srácokat akik érettségi szintje a 15 evesekével vetekszik, és olyan 16 éveseket is ismerek, akik ilyen szempontból kész felnőttek. Ezt neked kell tudni :)

19/L

2015. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 20/F vagyok, barátnőm 26F.

Az ő anyja nem volt kiakadva csak kételkedett. Enyém viszont totál kivolt :D Mai napig mondja hogy neki nem tetszik, de már egy éve együtt vagyunk és köszönjük, jól vagyunk :)

2015. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!