Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 30-as pasik az ismerkedés időszakában egyszercsak behúzzák a féket?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam mostanában ilyet. Valami hibát mindig találnak a dolgokban, és ha azonnal nem kapják meg, amit egy adott nőben keresnek, akkor elbizonytalanodnak.


Azt vettem észre, hogy nem megy az elköteleződés. Vagy csak én látom rosszul? Persze nem szeretnék általánosítani.


2015. máj. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát 30-on felül egy pasi mondjuk azt h a többség az már komoly kapcsolatot szeretne szeretne megállapodni mondjuk, (ez nem jelent feltétlen gyereket is).

De ehhez már olyan nőt keres az értelmesebbje aki szintén pénzt keres, és képben van a mindennapok problémáiban.

2015. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondoltam, ez általában mindenkinél megvan.


Úgy értem, hogy van egy bizonyos "elváráscsomagja" a pasinak, és ha nem esik bele a nő, akkor megijed, gondolkodik...stb. Miért nem ad esélyt arra, hogy megismerhesse a másikat?

2015. máj. 9. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert biztos olyan rosszindulatúvá vált mint az általa megismert nők.
2015. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de ha nem lépünk túl a múlt sérelmein, a saját boldogságunk beteljesülésének szabunk gátat!
2015. máj. 9. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen az elég szomorú.

Szerintem már túlkomplikálják ezeket, túl komolyan veszik.

2015. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!