Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az jelent valamit ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit ha 19 évesen még nem volt barátnőm, nem szexeltem, nem kaptam csókot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt látom, hogy már a 13-14 évesek is ezt csinálják, és nekem még lassan 20 évesen semmi intimebb nem volt nővel, mint egy arcra puszi. Ez azt jelenti, hogy rossz ember vagyok, aki nem kell a lányoknak? Tehát tervezhetem úgy az életem, hogy abban nem fog szerepelni nő, ha eddig se volt, pont abban a fiatalabb időszakomban, mimor kellett volna, mikor tapasztalatokat kellett volna gyűjtsek. Úgy gondolom egy korombeli lánynak nem kellene egy olyan fiú, aki azelőtt se kellett senkinek, és még kezdő is a témában.

2015. máj. 6. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek pont ez lesz az érték hidd el, nem pedig a már fél falut végigik*rt vagyánycsávó!
2015. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:

igen azt jelenti mersziiii en ezzel mondom el mercii hogy vagy nekeeeeemm


skszöntem be vagyok allva

2015. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy menő arc vagy :)
2015. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 Marko polo ***** válasza:
Ami késik az nem múlik ;D
2015. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim válasza:
20 éves vagyok és én sem csináltam semmi olyasmit" :D Lehet,hogy h*lyének néztek vagy nem hiszitek el,de én az "igazinak"tartogatom magam :D (habár nekem azért jóval több dolog jutott)
2015. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz rá. Ha élsz rendes szociális életet nem leszel sokáig egyedül.
2015. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Nem élek rendes szociális életet. Sose jártam bulizni, sose jártam haverokkal el sehova. Mikor sulis voltam akkor reggel suliba, suli után haza. A hétvégek pedig otthon, szünetek szintúgy. Egy éve pedig nem vagyok sulis, de munkám sincs még. A baráti körömet eléggé leamortizáltam, összesen 1 maradt, akivel pedig csak fb vagy skypon beszélek. Ez alatt az egy év alatt leginkább a szobámban voltam, eljárni pedig rokonokhoz, boltba vagy hivatalos ügyeket intézni jártam. Szóval nem vagyok az az erős szociális életü ember.
2015. máj. 6. 01:03
 8/84 anonim ***** válasza:
73%
És szerinted kinek kell változtatnia ? Na kinek? :D neked magától nem fog semmi sem menni szóval hajrá :D
2015. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
60%
Először magaddal rakd tisztába a dolgokat, utána jöhetnek a csajok.
2015. máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem feltétlenül kellenek barátok a csajozáshoz :-) az tény, hogy velük/rajtuk keresztül még nagyobb az esély megtalálni, de ez nem feltétel!
2015. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!