Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tulajdonságokkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 170 centiméter magas vagyok. Rövid hajam van, néha 4mm, néha 1 centi. Kicsit borostás arcom van. Zöld szemem van. Szeretek elegáns ruhákban járni, és szeretem az ilyen utcai elegáns stílust. Karórát hordok, számlaposat. Szeretek kirándulni, és nagyon szeretek fotózni. Érdekel a technika, és szeretek a szabadban lenni. Szeretem a sört, kedvencem a STEFFL. Nem vagyok kigyúrva, átlagos testalkatom van. Van egy kis fölösleg, de szerintem nem vészes. Kedvenc színem a barna és a kék. Belsőleg egy megértő embernek tartom magam, és szeretem hogyha más emberek elmondják nekem a bajaikat, szeretem más emberek problémáját hallgatni, esetleg ha tudok még segítek is. Sok mindenhez türelmetlen vagyok, és néha olyan vagyok hogyha valami elsőre nem sikerül, akkor ezt feladom. De ebben javulok, egyre jobban. Jogosítványom még nincs, de ha minden össze jön 2 hónapon belül az is meg lesz. 20 éves vagyok, és már dolgozok. Szórakozni nem szoktam eljárni sehova, mert errefelé nincs semmi ilyesmi lehetőség. Mondjuk moziba szeretek járni, és akár egy hangulatos kis kávézóba is szívesen beülök éppen, ha olyan helyen járok. Nem tartom magam nagyképűnek, mindenem amim van a két kezemmel dolgoztam meg érte. Szakmunkás bizonyítványom van. Így van esélyem barátnőt találni? Úgy érzem hogy nincs. Sok szép lány van, de szinte mindegyiket egy ecsethajú, "kigyúrt" emberrel látom. A rövid hajúakat, és az olyan embert aki nincs kigyúrva már emberszámba sem veszik? Nem értem miért van ez. Esetleg van más akinek ilyen problémája van? Tudom már írtam, de azért még egyszer : 20 / F. Köszi, ha elolvastad.
2015. máj. 10. 21:29
 1/6 Chopen ***** válasza:
Szerintem simán.
2015. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogyha van éppen egy lány aki tetszik, vagy szeretem, akkor mindig megpróbálok a kedvében járni. Nekem olyankor csak ő létezik, ő a fontos és minél több figyelmet próbálok szentelni neki.
2015. máj. 10. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem társkereső oldal cimbi de azért nájsz tráj, talán valaki ír privátot, én támogatlak!
2015. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jársz bulizni, odamész csajokhoz, beszélsz velük?
2015. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni, mert az nem arra való hogy barátnőt keressen az ember :D Egy éjszakás kalandot meg nem akarok, és ja, azt is tudom hogy ez se egy társkereső oldal.
2015. máj. 10. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek bulizni, és kifejezetten örülnék ha egyszer egy srác nem csak egy éjszakás kaland miatt közeledne hozzám

szóval sztem ha mennél bulizni próbálkozz nyugodtan :)

2015. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!