Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha soha nem volt még barátnőm és nem smároltam 15 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt, mert úgy érzem szükségem lenne rá, de másrészt meg nem akarok mert jó függetlennek lenni picit.
2015. máj. 10. 21:59
 1/5 anonim válasza:

14 éves vagyok, lány, de engem rohadtul zavar a magány.

Hogy bírod?

2015. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából néha úgy vagyok, h rohadt magányos, máskor viszont elvagyok a haverokkal.
2015. máj. 10. 22:02
 3/5 anonim válasza:
Én is pont így vagyok ezzel, mint ti. Valamikor esténként nem tudok elaludni, és azon gondolkodom, hogy kéne valaki az életembe.
2015. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Én 17 évesen csókolóztam először és 26 éves voltam amikor összejöttem valakivel és elvesztettem... :D

Na ez már kicsit gáz. de leszarom :D

Amúgy majd jönnek maguktól a lányok csak viselkedj éretten és figyeld a jeleiket. (tipp: Az első válaszadó kis hölgyre már rá is nyomulhatsz. sok sikert :)


27/F

2015. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma amikor a padnál ültem az udvaron, a szomszéd padhoz ültek le a csajok és rólam beszélgettek xDD. Azt beszélték, hogy járnának velem, meg hogy kedves vagyok.

Én meg néztem egy nagyot. Nem vagyok rusnya, de eddig azt hittem nincs esélyem a lányoknál mert azt hittem hogy az ilyen "Hú ez de SWWAGYOLO mert visszapofázik a másiknak" típus tetszik nekik.

2015. máj. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!