Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jo otlet ha eltunok egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet ha eltunok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Tegnap elott egy vita miatt szakitottunk, de aznap este megbeszeltuk es egyutt maradtunk.. de masnap delutan hivott de en aludtam, masfelorara ra hivtam vissza es kihivott magahoz. Egyutt toltottunk egy kis idot,segitettem neki kerteszkedni pakolni..

kerdztem h miert nem maradunk kint kicsit meg nala mert indulni akart haza, es kozolte h akkor lehettunk vna egyutt,mikor hivott delutan.. es nekem ez rosszul esett he nnyire nem tori magat h ezek utan egyutt legyunk es javuljon a helyzt kozottunk, ment el reggel 6kor dolgozni de felnyolc volt igazan atjohetett volna hozzam kicsit :(


Kerdeztem azt is mikor mentunk el toluk, h ma nezzunk meg este gy filmet, hat majd ha vegez az osszes kertimunkaval akkor talan..


Mielott aludt felhivott mondtam h mondom ez igy nem fog jora vezetni, h en erolkodom ot mgbz hiden hagyja, felhaborodott azon h en erolkodom, meg aztan hogy csalodott bennem egy kisit( hulye dolog le se irom mert nem erdemel szot, az o agy kattanasa szerint vitauszito dolog..) es hogy most egy dabig nem tud ram ugy tekinteni ( volt mar ilyen es en mindent megtettem erte, mert nagyon szeretem de itt betelt a pohar) mondtam h de nem sak nekem kene tornom magam ( elozo nap teljesen ellenttjet beszeltuk o nem engedett bemenni a hazba stb.) Mondtammerre neki h nem vagyok a legfontosabb neki.. 2mperces szunettel ravagta h hat most nem vagyok a legfofontosabb meg se vartam h vegig mondja, elkoszontemmtole es ranyomtam a telefont... nagyon kiakadtam, higy mondhat ilyet egy felnott ember, aki az o elmondasa szerint hatarozott de k..rvra nem... nem tudja eldonteni h jit akar ezert ugy gondolom, h jobb lesz ha nem fog megtalalni meg nem fogja hallani a hangom (mert munka utan altalaban hiv) eltunok gy par naora, kikapcsoltam a telefonom, delutan ha vegez nem leszek otthon... ugy gondolom hogy igy nekem is lesz idom megnyugodni, es hogy o isnrajojjon mit akar tolem mert mar isegbeeg leszek tole hogy 3 felet allit eloben smsben es telefonban... :( ti mit tennetek? Nyilvan rajta mulik h mimlesz de en rra a valaszra vagyok kivancsi hogynti mit tennetek ha a baratnotok akiel egy eve egyutt vagytok, igy erne veget egy szakitas? Megkeresnetek ha szuksegetek lenne ra? Hogyan, mit mondanatok neki! Vagy mar csak mint ember aggodnatok miatta?


2015. máj. 11. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a gepelesi hibakert mobilrol irom es siettem h erthtoen tomoren irjam a mondandomat..
2015. máj. 11. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne keresd, ha nem hív hagyd a fenébe.

Nem vagytok 1 hullámhosszon, vsz nem ő neked az igazi :(

2015. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem keresem, de pont ezaz h kimis kapcsolnam a telefont hogy nentudjon ekerni delutan se semikor ne tudjon rolam semmit sem.. koszi a valaszt
2015. máj. 11. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak semmi, de semmi ertelme.

Leginkabb te hisztizel gyerekes modon, most meg meg jatszmaznal is.. remelem nem multal meg el 16, mert afolott mar eleg gaz ez a viselkedes.

Ha igy eltunnel egy egy eves kapcsolatban, biztos, hogy betegre aggodnam magam, de aztan amikor elokerulnel, soha tobbet nem allnek veled szoba, az is biztos.. Felnott ember nem igy intezi a dolgait.. ezt a sztorit olvasni is fajdalmas volt.. hagyjatok egymast beken, ha ennyire nem tudtok semmit sem normalisan megbeszelni.

26/N

2015. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!